HER ZAMAN ESNAFIMIZINYANINDA OLACAĞIZ…

HER ZAMAN ESNAFIMIZINYANINDA OLACAĞIZ…

21.08.2019

Başkan Ekicioğlu Kırşehir Esnaf Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk’ü ziyaret etti… HER ZAMAN ESNAFIMIZINYANINDA OLACAĞIZ… Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Osman Uçar, Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı odaların başkanları da hazır bulundu. Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu seçim […]

Başkan Ekicioğlu Kırşehir Esnaf Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk’ü ziyaret etti…

HER ZAMAN ESNAFIMIZINYANINDA OLACAĞIZ…

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Osman Uçar, Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk’ü makamında ziyaret etti.
Ziyarette Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı odaların başkanları da hazır bulundu. Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu seçim sonrasında STK ziyaretlerine devam ettiğini, belediye hizmetlerinin yapılmasında Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin önemini bildiklerini, bu yüzden Kırşehir esnafının sorunlarını çözmek için karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunduklarını belirtti.
Birlik başkanı Bahamettin Öztürk, Belediye Başkanı Ekicioğlu’nun ziyaretinden dolayı Ahi Esnafı adına memnuniyetini dile getirirken “Esnaf ve Sanatkarımızın belediyemizden istedikleri hizmetler hakkında görüşlerimizi belediye başkanımıza ilettik, sağ olsun kendileri Esnaf ve Sanatkarlarımızın sorunlarını bildiğini ve bu sorunları çözmek çaba göstereceğini söylediler” dedi.
Başkan Öztürk’te Belediye Başkanı Ekicioğlu’nun Kırşehir ve Esnaf ve Sanatkarı için yapacağı hizmetlerde Esnaf Odaları Birliği olarak her zaman yanında olduklarını ve yanında olmaya devam edeceklerini dile getirdi.
Ziyaret sonunda Birlik Başkanımız Bahamettin Öztürk, Belediye başkanımız Selahattin Ekicioğlu’na ziyareti anısına Neşet Ertaş tablosu hediye etti. (HABER: MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .