Hemşehrimiz Ayşe Çağlayan İYİ Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı oldu

Hemşehrimiz Ayşe Çağlayan İYİ Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı oldu

01.11.2018

İYİ Parti İstanbul İl yönetim Kurulu yeniden belirlendi. M. Satuk Buğra Kavuncu başkanlığında oluşturulan yönetim kurulunda Kırşehir eski Milletvekili merhum Kâzım Çağlayan’ın kızı Ayşe çağlayan İl Başkan Yardımcılığına getirildi. İstanbul’da kendisine ait bir şirketin yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulunan ve Kırşehirlilerle sürekli işbirliği içinde bulunan Ayşe Çağlayan İYİ Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu’nda, Sivil Toplum […]

İYİ Parti İstanbul İl yönetim Kurulu yeniden belirlendi. M. Satuk Buğra Kavuncu başkanlığında oluşturulan yönetim kurulunda Kırşehir eski Milletvekili merhum Kâzım Çağlayan’ın kızı Ayşe çağlayan İl Başkan Yardımcılığına getirildi.
İstanbul’da kendisine ait bir şirketin yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulunan ve Kırşehirlilerle sürekli işbirliği içinde bulunan Ayşe Çağlayan İYİ Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu’nda, Sivil Toplum Kuruluşları ve Halkla İlişkilerden Sorumlu olarak görev yapacak.
Kırşehirli hemşehrimiz Ayşe Çağlayan’ın da görev aldığı İYİ Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu’nda yapılan görev dağılımı şu isimlerden oluştu:
İl Başkanı M. Satuk Buğra Kavuncu, İl Sekreteri Yusuf Afad, Mali ve İdari İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Selçuk Karasu, Hukuk ve İnsan Haklarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Cenk Beken, Mahalli İdarelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Dursun Çolak, Sivil Toplum Kuruluşları ve Halkla İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ayşe Çağlayan, Medya-Basın Yayın ve Propagandadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Tarık Arık, Eğitimden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Suat Sarı, Kültür ve Sanat Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Levent İnanır, İş Dünyası-Sanayi ve Ekonomiden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mümin Günler, Sosyal Politikalar ve Kadın Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Burcu Demircan, AR-GE ve Teknolojiden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Onur Hanlıoğlu, Çevre-Şehircilik ve Gençlikten Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Emir Sami İşmen, Uluslararası İlişkiler ve Türk Dünyasından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Murat Karaman, Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Arzu Önşen, Protokollerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Murat Ağırel, İl Disiplin Kurulu Başkanı Kenan Tuncer. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .