Hayırsever hemşehrimiz Taner Yüksel vefat etti

Hayırsever hemşehrimiz Taner Yüksel vefat etti

16.01.2019

Kırşehir’in hayırsever tüccarlarından hemşehrimiz Taner Yüksel, bir süredir tedavi gördüğü GATA’da (Gülhane Askeri Tıp Akademesi) hayata gözlerini yumdu. Yaklaşık 4 aydır GATA’da tedavisi devam eden üç çocuk babası Taner Yüksel 76 yaşında vefat etti. Kırşehir’de eğitim başta olmak üzere fakir ve kimsesizlere yaptığı yardımlarla tanınan hayırsever hemşehrimiz Taner Yüksel’in cenazesi dün Cacabey Camii’nde kılınan öğle […]

Kırşehir’in hayırsever tüccarlarından hemşehrimiz Taner Yüksel, bir süredir tedavi gördüğü GATA’da (Gülhane Askeri Tıp Akademesi) hayata gözlerini yumdu.
Yaklaşık 4 aydır GATA’da tedavisi devam eden üç çocuk babası Taner Yüksel 76 yaşında vefat etti. Kırşehir’de eğitim başta olmak üzere fakir ve kimsesizlere yaptığı yardımlarla tanınan hayırsever hemşehrimiz Taner Yüksel’in cenazesi dün Cacabey Camii’nde kılınan öğle namazının ardından Aşıkpaşa Mezarlığı’nda toprağa verildi.
Taner Yüksel’in cenazesine Vali İbrahim Akın, Milletvekili Mustafa Kendirli, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz başta olmak üzere kalabalık bir halk topluluğu katıldı.
“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .