Haydi Kırşehir Belediyespor’a destek için kombine bilet al

Haydi Kırşehir Belediyespor’a destek için kombine bilet al

09.06.2018

TFF 3.LİGİ’NDE mücadele edecek olan Kırşehir Belediyespor’da bu sezon “Kombine Biletini Al, Takımına Sahip Çık” kampanyası kapsamında kombine biletlerini satışa Kırşehir Belediyesi Gelir Şefliği’nden satışa sunduklarını belirten başkan Veli Şahin, kombine biletlerinin 200 lira, öğrenciler için 150 lira olduğunu söyledi. Veli Başkanın bu çağrısı gecikmedi ve yeşil-beyazlıların en aktif taraftar grubu olan Diriliş40, Cuma günü […]


TFF 3.LİGİ’NDE mücadele edecek olan Kırşehir Belediyespor’da bu sezon “Kombine Biletini Al, Takımına Sahip Çık” kampanyası kapsamında kombine biletlerini satışa Kırşehir Belediyesi Gelir Şefliği’nden satışa sunduklarını belirten başkan Veli Şahin, kombine biletlerinin 200 lira, öğrenciler için 150 lira olduğunu söyledi.
Veli Başkanın bu çağrısı gecikmedi ve yeşil-beyazlıların en aktif taraftar grubu olan Diriliş40, Cuma günü Belediye binasına giderek Kırşehir Belediyespor Başkanı Veli Şahin’den 1000 adet satılmak üzere kombine bilet alarak kulübe destek verdi.
Cuma günü kalabalık taraftar grubuyla Kırşehir Belediyesi’ne Başkan Veli Şahin’in yanına çıkartma yaparak giden Diriliş40 taraftar grubu Başkanı Bekir Adıgüzel konuşma yaparak, takımı iyi günde kötü günde olsa destekleyeceklerini söyledi.
Başkan Adıgüzel, “Buraya gelmemizin asıl sebebi takımımız Kırşehir Belediyespor’a karınca-kararınca yardım elimizi uzatmak. Veli Başkanımız Kombine yaptırarak takıma sahip çıkılması gerektiğini söylemesinden birkaç gün geçmesinin ardından bizlerde Diriliş40 taraftar grubu olarak satılmak üzere 1000 adet kombine bilet aldık. Bu kombineleri kapı kapı gezerek siyasetçi olsun, iş adamları olsun satıp kulübümüze destek sağlamayı hedefliyoruz. Bu sezon bizler Diriliş40 olarak Maraton tribününde yerimizi alarak takımımıza geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine destek vermeye devam edeceğiz. Şimdiden bu takıma destek eli uzatan herkese teşekkür ediyorum. Ben diyorum ki haydi Kırşehir takımına sahip çık, başka Kırşehir yok” açıklamalarında bulundu.
Kırşehir Belediyespor Başkanı Veli Şahin ise Diriliş40 taraftar grubuna satılması için 1000 adet Kombine bilet verdi.
Daha sonra Başkan Şahin ve Diriliş40 taraftar grubu Belediye binasının önünde günün anısına hatıra resim çekindiler. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .