Haydi Kırşehir, “Bayrağını as, takımına sahip çık!”

Haydi Kırşehir, “Bayrağını as, takımına sahip çık!”

15.04.2019

Ligin bitimine üç hafta kala şampiyonluk yolunda önemli bir mesafe alan yeşil-beyazlılar bir maç kazanması halinde adını Türkiye 2. Ligi’ne yazdıracak. Şampiyon Kırşehir için şimdi destek zamanı… Haydi Kırşehir, “Bayrağını as, takımına sahip çık!” Pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde Ofspor’u da yenerek ligin bitimine üç hafta kala şampiyonluk yolunda önemli bir mesafe kat […]

Ligin bitimine üç hafta kala şampiyonluk yolunda önemli bir mesafe alan yeşil-beyazlılar bir maç kazanması halinde adını Türkiye 2. Ligi’ne yazdıracak. Şampiyon Kırşehir için şimdi destek zamanı…

Haydi Kırşehir, “Bayrağını as, takımına sahip çık!”

Pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde Ofspor’u da yenerek ligin bitimine üç hafta kala şampiyonluk yolunda önemli bir mesafe kat eden Kırşehir Belediyespor ve Kırşehir şampiyonluk havasına girdi.
Kırşehir’deki bir grup Kırşehirspor gönüllüsü harekete geçerek, “Bayrağını as, takımına sahip çık!” kampanyası başlatarak, Kırşehir’i yeşil-beyazlı bayraklarla süslemek için kolları sıvadılar.
Kırşehir Gönülülerinin hazırladığı bayrakların fiyatı boyutlarına göre değişiyor. Buna göre 1×2=2 metrekare 100 lira, 2×3=6 metrekare 200 lira, 4×6= 24 metrekare 500 lira.
Kırşehir Gönülleri kampanyayla ilgili olarak gazetemize yaptıkları açıklamada, bütün Kırşehirlileri takımlarına sahip çıkarak, şampiyonluğa yürüyen Kırşehir Belediyespor’a bir nebze de olsa katkı sunmaya çalışacaklarını ifade ettiler.
Kırşehir Gönülleri, “Ligin bitimine 3 hafta kala şampiyonluk yolunda büyük mesafe kat ettik. Yıllar sonra şampiyon olarak 2. Lige yükselmek istiyoruz. Kalan üç maçamızdan birini kazandığımız takdirde şampiyon olacağız. Bu süreçte Kırşehirliler de takımlarına maddi ve manevi destek vermeli. Biz de bu amaçla Kırşehir’i bir baştan bir başa yeşil-beyazlı bayrak ve pankartlarla süslemek istiyoruz. Burada amacımız hem Kırşehirlilerin takıma sahip çıktıklarını göstermek, hem de buradan elde edilecek gelirle şampiyon olacak Kırşehir Belediyesporumuza katkı sunmaktır. Yapılacak pankart ve bayraklarda şampiyon Kırşehir Belediyespor’a başarı dileyecek kişi ve işyerlerin isimleri de bulunacak. Kırşehir gönülleri olarak Beyaz Ajans’la anlaştık. Kırşehir’de pankart yaptırmak isteyen kişi ve işyerleri 18 Nisan 2019 Perşembe günü akşamına kadar talepte bulunsunlar. Ücretini yatırsınlar, 5 gün içerisinde bayrak ve pankartlar ilgili kişiye teslim edilecektir.”
Buna göre Kırşehir’deki ev ve işyerlerine pankart ve bayrak alarak Kırşehir Belediyespor’a katkı sunmak isteyenler Medrese Mahallesi’ndeki Aktaş Turizm arkasındaki Beyaz Ajans’a ismini yazdırabilecekler. Dileyenler 0549 86 00 02 ya da 0386 213 20 32 nolu telefonlardan bilgiler alabilecekler. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .