Haydar Zengin, Armas Termal Otel’in İşletme Müdürü oldu

Haydar Zengin, Armas Termal Otel’in İşletme Müdürü oldu

13.01.2020

Türkiye’nin önemli otellerinin başında gelen şehrimizdeki 5 yıldızlı Armas Termal Otel İşletme Müdürlüğüne tecrübeli Haydar Zengin getirildi. Armas Termal Otel’de 7 yıldır güvenlik müdürü olarak görev yapan Kırşehir’in sevilen ismi Haydar Zengin, İşletme Müdürü olarak göreve atandı. Yeni görevi hakkında haber ekibimize açıklamalarda bulunan Haydar Zengin, “İç Anadolu’nun en iyi oteli olma özelliğiyle şehrimize hizmet […]

Türkiye’nin önemli otellerinin başında gelen şehrimizdeki 5 yıldızlı Armas Termal Otel İşletme Müdürlüğüne tecrübeli Haydar Zengin getirildi.
Armas Termal Otel’de 7 yıldır güvenlik müdürü olarak görev yapan Kırşehir’in sevilen ismi Haydar Zengin, İşletme Müdürü olarak göreve atandı.
Yeni görevi hakkında haber ekibimize açıklamalarda bulunan Haydar Zengin, “İç Anadolu’nun en iyi oteli olma özelliğiyle şehrimize hizmet veren ve adıyla markalaşan böyle güzel bir otelde görev yapmak benim için onurdur. Genç dinamik güzel bir kadrosu var. Kırşehir’de en mükemmel hizmeti vermek için çalışıyor ve 130 kişiye istihdam sağlıyoruz” diye konuştu. (HABER: BEYHAN BALLI)



YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .