Hastane güvenliğinden örnek davranış

Hastane güvenliğinden örnek davranış

25.10.2017

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli güvenlik görevlisinin dikkatiyle içerisinde 6 bin TL bulunan cüzdan sahibine teslim edildi. Hastanede güvenlik görevlisi olarak görev yapan Berkan Kılıç’ın görev yerinde mesaisi esnasında yerde bulduğu cüzdanı alarak amirlerine bildirmesi üzerine yapılan anonslar neticesinde cüzdan sahibi G.D. (75) isimli bayana ulaşılarak cüzdan teslim edildi. Cüzdanını güvenlik […]

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli güvenlik görevlisinin dikkatiyle içerisinde 6 bin TL bulunan cüzdan sahibine teslim edildi.
Hastanede güvenlik görevlisi olarak görev yapan Berkan Kılıç’ın görev yerinde mesaisi esnasında yerde bulduğu cüzdanı alarak amirlerine bildirmesi üzerine yapılan anonslar neticesinde cüzdan sahibi G.D. (75) isimli bayana ulaşılarak cüzdan teslim edildi.
Cüzdanını güvenlik görevlilerinin elinden alan G.D., herkese teşekkür ederek, “Cüzdanımda 6000 TL nakit para vardı. Kaybettiğim fark edince çok üzüldüm. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden tarafıma ulaşılınca üzüntüm yerini sevince bıraktı. Böylesine duyarlı ve işine bağlı çalışanların olması beni mutlu etti. Herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.
G.D.’nin hac parası biriktirdiği ve mevcut paranın o niyetle cüzdanında olduğu ve yanında taşıdığı öğrenildi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .