Hasan Eraslan AKP’den aday adaylığını açıkladı

Hasan Eraslan AKP’den aday adaylığını açıkladı

20.02.2015

Şehrimizde faaliyet gösteren Ahi Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eraslan, 7 Haziran seçimlerinde AK Parti’den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. 1957 yılında Yağmurlu Büyükoba Köyünde doğan Hasan Eraslan, ilk,orta ve fakülte tahsilini Kırşehir’de tamamladı. 1980-1981 yıllarında Hollanda’da öğretmenlik yapan 1982 yılında Kırşehir’de başladığı ticari hayatına halen Kırşehir’de devam ediyor. Siyasi hayatına Refah Partisi İl Başkanlığı […]

Şehrimizde faaliyet gösteren Ahi Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eraslan, 7 Haziran seçimlerinde AK Parti’den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

1957 yılında Yağmurlu Büyükoba Köyünde doğan Hasan Eraslan, ilk,orta ve fakülte tahsilini Kırşehir’de tamamladı. 1980-1981 yıllarında Hollanda’da öğretmenlik yapan 1982 yılında Kırşehir’de başladığı ticari hayatına halen Kırşehir’de devam ediyor.
Siyasi hayatına Refah Partisi İl Başkanlığı ile başlayan Hasan Eraslan Fazilet Partisi Kırşehir Belediye Başkan adaylığı ile devam etti. Ak Parti’de belediye ve milletvekilliği aday adayı olan Hasan Eraslan Kırşehirliler Vakfı, Kırşehirliler Federasyonu, Türk Ocağı gibi sivil toplum kuruluşlarında görev aldı.
Halen Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin başkanlığını yürüten Hasan Eraslan, Özel Kırşehir Koleji, Ahi Evran Sağlık Meslek Lisesi, Ahi Televizyonu, Ahi Yemek, Ahi Sürücü Kursu gibi işletmelerin yöneticiliğini yapıyor ve 160’a yakın kişiye istihdam sağlıyor.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .