Hasan Eraslan, 30 Ağustos’u kutladı

Hasan Eraslan, 30 Ağustos’u kutladı

29.08.2017

MÜSİAD Kırşehir Şube Başkanı ve Ahi TV Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eraslan, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95’inci yılı dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Dünya var oldukça Türk milleti, birliğinden, dirliğinden ve bağımsızlığından asla taviz vermeyecektir” dedi. 30 Ağustos’un bağımsızlık meşalesinin sonsuza dek sönmemek üzere yakıldığı büyük bir zafer olduğunu vurgulayan Hasan Eraslan, “Tarih boyunca birlik ve beraberliğimizi […]

MÜSİAD Kırşehir Şube Başkanı ve Ahi TV Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eraslan, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95’inci yılı dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Dünya var oldukça Türk milleti, birliğinden, dirliğinden ve bağımsızlığından asla taviz vermeyecektir” dedi.
30 Ağustos’un bağımsızlık meşalesinin sonsuza dek sönmemek üzere yakıldığı büyük bir zafer olduğunu vurgulayan Hasan Eraslan, “Tarih boyunca birlik ve beraberliğimizi yıkmaya tevessül eden her türlü girişimi, her türlü saldırıyı boşa çıkaran aziz milletimiz, 30 Ağustos 1922’de Dumlupınar’da elde ettiği büyük zaferle birlikte ayrılmaz bir bütün olduğunu tüm dünyaya ilan etmiştir. 30 Ağustos Türkiye’nin geleceği için binlerce şehidin, milli birlik ve beraberlik ruhu içinde canları pahasına, özgürlük ve bağımsızlık meşalesinin sonsuza dek sönmemek üzere yakıldığı büyük bir zaferdir. Bu zaferle Türkiye Cumhuriyetinin temeli sağlamlaştırılmış ve ebedi hayatı bu zaferle şeref tacını giymiştir. Çok iyi bilinmelidir ki, dünya var oldukça Türk milleti varlığından, birliğinden, dirliğinden ve bağımsızlığından asla taviz vermeyecektir. Şanlı ay yıldızlı bayrağımız bağımsızlığımızın timsali olarak göklerde dalgalanacaktır. Çok zor şartlar altında savaşarak bu zaferi kazanan Türk milletine Allah bir daha savaşlar göstermesin. Vatanımızı bölmek isteyen fitnelere fırsat vermesin. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarının ve bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum” dedi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .