“Halkımızın güvenini boşa çıkartmayacağız”

“Halkımızın güvenini boşa çıkartmayacağız”

15.05.2019

Sıdıklılıları makamında kabul eden Belediye Başkanı Ekicioğlu: “Halkımızın güvenini boşa çıkartmayacağız” Sıdıklı Köyleri İstişare Kurulu 31 Mart Seçimlerinde Kırşehir Belediye Başkanı seçilen Selahattin Ekicioğlu’nu ziyaret etti. Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nun seçimlerde aldığı başarıdan gurur duyduklarını ifade eden Sıdıklı Köylüleri İstişare Kurulu üyeleri, Ekicioğlu’nun başarılı bir Belediye Başkanlığı yapacağına inandıklarını söylediler. Sıdıklılılar, Başkan Ekicioğlu’na çalışmalarında başarılar […]

Sıdıklılıları makamında kabul eden Belediye Başkanı Ekicioğlu:

“Halkımızın güvenini boşa çıkartmayacağız”

Sıdıklı Köyleri İstişare Kurulu 31 Mart Seçimlerinde Kırşehir Belediye Başkanı seçilen Selahattin Ekicioğlu’nu ziyaret etti.
Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nun seçimlerde aldığı başarıdan gurur duyduklarını ifade eden Sıdıklı Köylüleri İstişare Kurulu üyeleri, Ekicioğlu’nun başarılı bir Belediye Başkanlığı yapacağına inandıklarını söylediler.
Sıdıklılılar, Başkan Ekicioğlu’na çalışmalarında başarılar dilerlerken, derneklerine ait saat ve poşu hediye ettiler.
Sıdıklı Köyleri İstişare Kurulu üyeleriyle makamında bir süre sohbet eden Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir’i birlikte yöneteceklerini ifade etti ve dernek üyelerine teşekkür etti.
Kırşehir’de sivil toplum kuruluşlarının önemine dikkat çeken Başkan Ekicioğlu, “Ben de sizler gibi bir sivil toplumu örgütünden buraya geldim. Bütün makamlar gelip, geçicidir. Önemli olan o makamlarda bir iz bırakmak, hayır ve dua ile anılmaktır. 31 Mart seçimlerinde değerli Kırşehir halkının teveccühleri ile bugün buradayız. Tüm çabamız değerli Kırşehirli halkının güvenlerini boşa çıkarmadan, gece-gündüz çok çalışarak onlara layık olmaktır. İnşallah beş yıllık görev süremiz için de hep birlikte Kırşehir’e ve hemşehrilerimize en güzel hizmetleri yapacağız” dedi. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .