Halk Eğitim’de görev değişimi

Halk Eğitim’de görev değişimi

19.02.2015

KIRŞEHİR Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü’ne Turgut Çetinkaya atandı. 2010-2014 tarihleri arasında Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nü yürüten Osman Dulkadir’in yerine 5 Aralık 2014 tarihinde Turgut Çetinkaya atandı. Akpınar İlçe Halk Eğitim Merkezi’nde Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Turgut Çetinkaya, Osman Dulkadir’in emekliye ayrılmasıyla Kırşehir Halk Eğitim Merkezi Müdürü olarak görevlendirildi. TURGUT ÇETİNKAYA […]

KIRŞEHİR Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü’ne Turgut Çetinkaya atandı.

2010-2014 tarihleri arasında Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nü yürüten Osman Dulkadir’in yerine 5 Aralık 2014 tarihinde Turgut Çetinkaya atandı.
Akpınar İlçe Halk Eğitim Merkezi’nde Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Turgut Çetinkaya, Osman Dulkadir’in emekliye ayrılmasıyla Kırşehir Halk Eğitim Merkezi Müdürü olarak görevlendirildi.
TURGUT ÇETİNKAYA KİMDİR?
1974 Kırşehir doğumlu olan Turgut Çetinkaya, Gazi Üniversitesi Kırşehir Eğitim Fakültesi’nde 1997 yılında mezun oldu.
Adıyaman, Aksaray ve Kırşehir’in çeşitli okul ve kurumlarında öğretmen, müdür yardımcısı ve müdür olarak görev yapan Turgut Çetinkaya, Akpınar İlçe Halk Eğitim Merkezi’nde Müdür Yardımcılığı görevinde bulundu.
Evli ve 2 çocuk babası olan Turgut Çetinkaya, 5 Aralık 2014 tarihinde Kırşehir Merkez Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü görevine atandı.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .