Hakemlerin performansları artırılıyor

Hakemlerin performansları artırılıyor

11.09.2017

Kırşehir masa tenisi hakemleri ile birlikte 153 hakem, eğitim seminerinde bilgilendirildi…

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu’nun 2017-2018 sezonunda Merkez Hakem Kurulu’nun hakemlere yönelik eğitim çalışmaları başladı. Kırşehir masa tenisi hakemleri de eğitim çalışmaları kapsamında düzenlenen seminere katıldı.
Birlikteliğin sağlanması ve karşılıklı bilgi alışverişinde bulunarak, hakemlerin performanslarının yükseltilmesi amacıyla Hakem Eğitim Semineri düzenlendi.
Merkez Hakem Kurulu Üyesi Uluslararası Masa Tenis Hakemi Kenan Asil tarafından 10 Eylül 2017 Pazar günü 19 Mayıs Spor Kompleksi Ziya Ozan Yüzme Havuzualtı Eğitim Salonunda Masa Tenisi Hakem Eğitim Semineri verildi.
Kırşehir ile birlikte İç Anadolu Bölgesi illerinde görev yapan 153 masa tenisi hakemine değişen oyun kurallarının uygulanması noktasında eksikliklerin giderilmesi, yeterliliklerini artırmaya yönelik teorik ve uygulamayı içeren konular anlatıldı.
Kırşehir Masa Tenisi İl Temsilcisi Serhat Dülger, semineri organize eden Federasyona ve Merkez Hakem Kurulu Üyesi Uluslararası Masa Tenisi Hakemi Kenan Asil ve ekibine teşekkür etti.
Genel tekrar, değişen oyun kuralları, talimatlar ve genel kurul duyuruları hakkında görüş alışverişinde bulunulan seminer ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Kırşehir Ulusal Masa Tenisi Hakemi Levent Yılmaz da, “Türkiye Masa Tenisi Federasyonun düzenlemiş olduğu Masa Tenisi Hakem Seminerine Kırşehir Masa Tenisi Hakemleri olarak Ankara ilinde katıldık. Seminer bizlere çok önemli bilgiler ve deneyimler kattı ve verimli geçti. Masa Tenisinin gelişimi adına çok güzel adımlar atılmış oldu. Bu tür faaliyetlerin olmasından ötürü mutluluklarını ifade ederek federasyonumuza ve Sayın Kenan Asil hocamıza teşekkür ederim” ifadesini kullandı.
Seminer toplu fotoğraf çekiminin ile sona erdi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .