Hacı Turan’dan Mucur’a 500 kişilik spor salonu girişimi

Hacı Turan’dan Mucur’a 500 kişilik spor salonu girişimi

08.10.2019

AK Parti Ankara Milletvekili, Kırşehirli hemşehrimiz Hacı Turan, Mucur ilçemize 500 kişilik kapalı spor salonu yapılması için başlattığı girişimlerini yoğun şekilde sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ederek, Mucur’a 500 kişilik kapalı spor salonu yapılması için talepte bulunan Hacı Turan, Bakan Kasapoğlu’ndan olumlu görüş almasının ardından proje çalışmalarına başlandığını ifade etti. […]

AK Parti Ankara Milletvekili, Kırşehirli hemşehrimiz Hacı Turan, Mucur ilçemize 500 kişilik kapalı spor salonu yapılması için başlattığı girişimlerini yoğun şekilde sürdürüyor.
Geçtiğimiz günlerde Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ederek, Mucur’a 500 kişilik kapalı spor salonu yapılması için talepte bulunan Hacı Turan, Bakan Kasapoğlu’ndan olumlu görüş almasının ardından proje çalışmalarına başlandığını ifade etti.
Mucur girişindeki eski Karayolları binasının bulunduğu alan içinde 500 kişilik kapalı spor salonunun da bulunacağı bir spor kompleksi yapılması için bakanlık bürokratları ile çalışmalara başlayan Milletvekili Hacı Turan, önceki gün de Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik’i ziyaret etti ve bu konuda destek talebinde bulundu.
Ankara Milletvekili olmasına rağmen Kırşehir ve ilçelerinin sorunlarını çözmek için yoğun çaba harcayan Milletvekili Hacı Turan, “Kırşehir de bizim, Ankara da bizim. Ben bugün Ankara Milletvekili olabilirim, ama doğduğum, büyüdüğüm, yaşadığım, bir dönem milletvekili seçildiğim Kırşehirimizin her türlü sorununu da takip edip, çözümüne katkı sunmak bir Kırşehirli olarak benim de görevim. Bu nedenle talebinden kimden geldiğine bakmadan gücümün yettiği kadar katkı sunmaya çalışıyorum. Ankara Sincanımıza yapılacak 50 adet basketbol sahası,3 adet yarı olimpik yüzme havuzu, 5 adet gençlik merkezi için Spor Toto Teşkilatı Başkanımıza talebimiz olmuştu. Bu arada Mucur’a da yapmayı istediğimiz 500 kişilik kapalı spor salonu hakkında da istişare ettik. İnşallah bu projeyi hayata geçirerek, Mucurlu gençlerimizin daha güzel bir ortamda spor yapmalarına, boş zamanlarını bu spor kompleksinde geçirmelerine imkan vereceğiz” dedi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .