Hacı Turan’dan AK Parti’nin yeni başkanlarına kutlama ziyareti

Hacı Turan’dan AK Parti’nin yeni başkanlarına kutlama ziyareti

26.09.2017

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan Ahilik Haftası kutlamaları nedeniyle Kırşehir’e geldi ve bir dizi ziyaretlerde bulundu. Geçtiğimiz günlerde Ak Parti İl Başkanlığı’na atanan Kırşehir eski milletvekili ve il başkanlarından Av. Muzaffer Aslan’ı parti il merkezinde ziyaret ederek başarılar dileyen Hacı Turan, yeni dönemde yapılacak çalışmalar hakkında Muzaffer Aslan’la görüş alışverişinde bulundu. […]

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan Ahilik Haftası kutlamaları nedeniyle Kırşehir’e geldi ve bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Geçtiğimiz günlerde Ak Parti İl Başkanlığı’na atanan Kırşehir eski milletvekili ve il başkanlarından Av. Muzaffer Aslan’ı parti il merkezinde ziyaret ederek başarılar dileyen Hacı Turan, yeni dönemde yapılacak çalışmalar hakkında Muzaffer Aslan’la görüş alışverişinde bulundu.
Burada yaptığı açıklamada “Sayın Cumhurbaşkanı ve Genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsıma bu önemli görevi vermesi benim için büyük onur ve şeref kaynağıdır. Kırşehir’de AK Parti’nin kuruluşundan bu yana çeşitli kademelerinde görev yaptım. Hemşehrilerimi ve partililerimizi çok yakından tanıyorum. Zaten Kırşehir’in sorun ve çözüm yollarını iyi biliyorum. Artık partimizde birlik ve beraberliği daha da yükseklere çıkartarak, partimizin kapısını partili-partisiz bütün hemşehrilerime ardına kadar açık tutarak, her bir hemşehrimizin istek ve beklentilerine cevap vermek için elimden gelen bütün çabayı harcayacağından hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Şimdi her şeyi bir kenara bırakıp partimizde yeni bir dönemi başlatma ve partimizin bayrağını daha üst noktalara çıkarma zamanı. Bu dönemde daha güçlü, herkesin seveceği, bağrına basacağı bir teşkilatı oluşturmak ve ilçe ve il kongrelerimizi bu şekilde tamamlayıp 2019 yılında yapılacak yerel ve genel seçimlere en iyi şekilde hazırlanmaktır. Herkesin bildiği gibi partimiz Ağustos’un 15’nde kongre sürecini başlatmış bulundu. ilk defa bizler tüm Türkiye’de ve ilde kongre delegelerimizi yaptık şuanda da ilçe kongrelerimize başlamış bulunuyoruz. ilçe kongrelerimizi tamamlayıp, il kongremize geçip onu da sağ salim inşallah tamamlayacağız” dedi.
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı olarak kendisine bağlanan Amasya, Artvin, Bartın, Bayburt, Bolu, Çorum, Düzce, Giresun, Gümüşhane, Karabük, Kastamonu, Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Tokat, Trabzon ve Zonguldak’ta yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler veren Hacı Turan, Muzaffer Aslan’ın başarılı olacağına inandığını belirtti ve üzerine düşecek her türlü desteği vermeye hazır olduğunu söyledi.
Kırşehir’de ilk olarak inşallah Akçakent ve Akpınar ilçelerinde 30 Eylül’de kongre yapacaklarını belirten Muzaffer Aslan, “2019 yerel seçimleri, Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimleri olmak üzere onlara hazırlanmış olacağız. Biz AK Parti ailesi olarak bir birimizin tecrübelerinden istifade edeceğiz. Önemli olan yapılan hizmetlerin kalıcı olması ve geride bıraktıklarımızdır. 2001 yılında partimiz kurulduğunda ben partimizin il kurucusuydum ve buradaki kardeşlerimizle beraber yola çıktık, bizim felsefemiz inancımız şudur biz şimdiye kadar hareket ederken kamuoyuyla hareket ettik. Hiç bir zaman ayrımız gayrımız olmadan bu memleket için hizmet ettik. Parti içinde bu memlekete hizmet eden herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca il başkanlığına atanmamın ardından bizzat ziyaret eden ya da telefonla başarı dileğinde bulunan bütün hemşehrilerime ve partililerimize teşekkür ediyorum” dedi.
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan, Ardından Merkez İlçe Başkanlığı’na atanan Av. Bilgehan Altaş’a hayırlı olsun dileğinde bulundu. Turan “AK Parti Kırşehir İl Başkanı olarak atanan, dava arkadaşımız, dostumuz, 24. Dönem Kırşehir Milletvekilimiz Sayın Muzaffer Aslan’a ve Merkez İlçe Başkanı olarak atanan partimizin kurucularından olan arkadaşımız Sayın Av. Bilgehan Altaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Başkanlarımıza başarılar diliyor, ilimiz ve teşkilatımız için hayırlara vesile olmasını diliyoruz” dedi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .