Hacı Turan’dan 2 bin 500 öğrenciye giyim yardımı

Hacı Turan’dan 2 bin 500 öğrenciye giyim yardımı

28.10.2017

AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı 22. Dönem Kırşehir Milletvekili Hacı Turan, Mucur, Boztepe ve Akçakent’te tespit edilen 2 bin 500 öğrenciye kendi imkanlarıyla giyim yardımında bulunacak. Geçen yıl da kendi imkanları ile merkez ve Kaman’da bin 500 öğrenciye kışlık giyim, ayakkabı ve kaban yardımında bulunan Hacı Turan, önceki gün de Mucur, Boztepe ve Akçakent’te tespit […]

AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı 22. Dönem Kırşehir Milletvekili Hacı Turan, Mucur, Boztepe ve Akçakent’te tespit edilen 2 bin 500 öğrenciye kendi imkanlarıyla giyim yardımında bulunacak.
Geçen yıl da kendi imkanları ile merkez ve Kaman’da bin 500 öğrenciye kışlık giyim, ayakkabı ve kaban yardımında bulunan Hacı Turan, önceki gün de Mucur, Boztepe ve Akçakent’te tespit edilen 2 bin 500 öğrenciye yardımda bulunacak.
Hacı Turan konuyla ilgili olarak gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaretinde bilgiler vererek şunları söyledi:
“Geçen yıl Kırşehir merkez ağırlıklı Kaman’da yaklaşık bin 500 öğrenciye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve muhtarlarımız aracılığıyla ihtiyacı olan öğrenciler tespit edildi bunlara giyecek yardımında bulunmuştuk. Bu senede yaklaşık 2 bin 500 öğrenciye kışlık bot, ayakkabı, kaban ve pantolon yardımı yapıyoruz. Şimdi Milli Eğitim Müdürlüğü aracılığıyla çocukların ayakkabı numaraları ve bedenleri tespit iki-üç gün içinde tespit edilecek inşallah 2500 öğrenciye Mucur, Boztepe ve Akçakent ilçelerimize Milli Eğitim Müdürlüklerimize göndereceğiz. Onlar ihtiyacı olan öğrencilere köylerde dahil yine okul müdürleri aracılığıyla teslim edilecek” dedi.
Hacı Turan, Çiçekdağı ve Akpınar ilçelerinde da fakir ve yardıma muhtaç öğrencilerin tespit edildiğini, bunlara bu yıl sonuna doğru giyim ve kuşam yardımında bulunacağını sözlerine ekledi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .