Hacı Turan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la Karadeniz gezisindeydi

Hacı Turan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la Karadeniz gezisindeydi

18.08.2017

22. Dönem Kırşehir Milletvekili ve Karadeniz Bölgesi’nden sorumlu Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Karadeniz’deki gezi ve incelemelerine ev sahipliği yaptı. Karadeniz’deki 18 ilin sorumlusu olan Hacı Turan, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz haftaki Karadeniz ziyaretlerine eşlik etti. Genel Başkan Erdoğan’ın son […]

22. Dönem Kırşehir Milletvekili ve Karadeniz Bölgesi’nden sorumlu Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Karadeniz’deki gezi ve incelemelerine ev sahipliği yaptı.
Karadeniz’deki 18 ilin sorumlusu olan Hacı Turan, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz haftaki Karadeniz ziyaretlerine eşlik etti.
Genel Başkan Erdoğan’ın son Rize, Trabzon, Giresun ve Samsun gezilerini organize eden ve İl Danışma Meclisi toplantılarını düzenleyen Hacı Turan, parti üst düzey sorumlularından tam not aldı.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti Trabzon İl Başkanlığı’nı ziyareti sırasında teşkilatta görevli olanlarla birlikte hatıra resmi çektiren Hacı Turan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın memleketi Rize ile birlikte Karadeniz Bölgesi’nin Amasya, Artvin, Bartın, Bayburt, Bolu, Çorum, Düzce, Giresun, Gümüşhane, Karabük, Kastamonu, Ordu, Samsun, Sinop, Tokat, Trabzon ve Zonguldak illerinden sorumlu olarak görev yapıyor. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .