Hacı Durdu Yağmur vefat etti

Hacı Durdu Yağmur vefat etti

01.08.2017

Şehrimizin tüccarlarından, Yağmur Oteli sahibi Hidayet Yağmur’un babası hayırsever tüccar hemşehrimiz Hacı Durdu Yağmur, yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek 70 yaşında hayata gözlerini yumdu. Dördü kız, beş çocuk babası olan Hacı Mehmet Durdu, bir süredir lösemi rahatsızlığı nedeniyle sık sık Ankara’ya giderek tedavi oluyordu. Evinde vefat eden Hacı Durdu Yağmur’un cenazesi dün Cacabey Camii’nde kılınan […]

Şehrimizin tüccarlarından, Yağmur Oteli sahibi Hidayet Yağmur’un babası hayırsever tüccar hemşehrimiz Hacı Durdu Yağmur, yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek 70 yaşında hayata gözlerini yumdu.
Dördü kız, beş çocuk babası olan Hacı Mehmet Durdu, bir süredir lösemi rahatsızlığı nedeniyle sık sık Ankara’ya giderek tedavi oluyordu. Evinde vefat eden Hacı Durdu Yağmur’un cenazesi dün Cacabey Camii’nde kılınan öğle namazını müteakip Kümbetaltı Mezarlığı’nda toprağa verildi.
Kırşehir’de sevilen ve geniş bir çevresi bulunan Durdu Yağmur’un vefatı sevenlerini ve yakınlarını üzerken, cenaze törenine Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Sulu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selâhattin Ekicioğlu, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, oda ve dernek başkanları, sanayici ve tüccarlar, esnaflar, yakınları ve kalabalık bir halk topluluğu katıldı.
“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .