Hacı Cevad Efendi anılacak

Hacı Cevad Efendi anılacak

13.09.2017

Kırşehir’in önde gelen kanaat önderlerinden Hacı Cevad Efendi, bugün düzenlenecek törende anılacak. Hacı Cevad Efendi’yi Anma ve Araştırma Vakfı (HACEV) Başkanı Mehmet Canlar, 14 Eylül Perşembe günü Hacı Cevad Efendi için 11. Anma Etkinliği düzenleneceğini bildirdi. Programa büyük bir katılım beklendiğini ifade eden Canlar, “Hacı Cevad Efendi’nin istikbale ait 356 nasihatinden biri olan, ‘Bu vatan […]

Kırşehir’in önde gelen kanaat önderlerinden Hacı Cevad Efendi, bugün düzenlenecek törende anılacak.
Hacı Cevad Efendi’yi Anma ve Araştırma Vakfı (HACEV) Başkanı Mehmet Canlar, 14 Eylül Perşembe günü Hacı Cevad Efendi için 11. Anma Etkinliği düzenleneceğini bildirdi.

Programa büyük bir katılım beklendiğini ifade eden Canlar, “Hacı Cevad Efendi’nin istikbale ait 356 nasihatinden biri olan, ‘Bu vatan İslam’ın kalesi, bayrağı İslam’ın yegane sancağıdır.’ sözü her zaman düsturumuzdur. Birlik ve bütünlüğe daha çok ihtiyacımızın olduğu bugünlerde tüm halkımızı kanaat önderimizin 11’inci geleneksel anma etkinliğine bekliyoruz. Etkinliğimizde protokol konuşmalarının ardından çeşitli ikramlarda bulunulacak” dedi.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla saat 17.15’te başlayacak etkinlikte ilk olarak Hacı Cevat Efendi’nin hayatı okunacak.
Açılış ve protokol konuşmaları sonrasında Kur’an-ı Kerim tilaveti okunacak.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .