Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkı açılıyor

Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkı açılıyor

26.10.2017

Bahçeci: “Kırşehir için yılların deneyimi ve mühendislik bilgimizi harmanlayarak Kırşehir için her şeyin en güzelini yapıyoruz”

Kırşehir’e çok kıymetli ve çok değerli bir eser daha kazandırılıyor.
650 kişinin aynı anda piknik yapabileceği Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkı’nın açılışı bugün 15.00’te Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun katılımıyla Güzler Sulama Regülatöründe yapılacak.
Kırşehir halkını açılışa davet eden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Güzler Evcil hayvanlar Parkı ve Piknik Alanı Projemiz bitti. İki ay önce tamamlanan parkta ciddi bir hayvan nüfusu olacak. Hayvanların adaptasyon süreci olduğu için açılışı biraz uzattık. Kırşehirlilerin biraz sabırsızlandıklarını biliyoruz. Parkımızın selameti açısından bu süre önemliydi. Cuma günü Orman ve Su İşleri Bakanımız Veysel Eroğlu, inşallah gelecek, Cuma günü 15.00’de bir açılış yapacağız. Tüm Kırşehirlileri açılışa davet ediyoruz. İki yıl önce parkımızın temelini Bakanımız atmıştı ve açılışımızı da yapacak. Kırşehir’imize çok kıymetli, çok değerli bir eseri daha kazandırmış olacağız. Bu gurur ve mutluluğu hemşerilerimizle paylaşmak istiyorum. Doğal yapısına müdahale etmeden tasarladığımız projemizde daha konforlu bir piknik alanı, seyir terasları, basket sahası, oyun grupları, kafeterya, köprüler, idari binalar, büfeler, satış birimleri ve çocuklarımıza hayvan sevgisini aşılamak için planladığımız evcil hayvan parkı, seyir kuleleri, eğitim alanları yer alacak. Projemizde ayrıca onlarca çeşit kuşun bir arada yaşayacağı bir kuş bahçesi de olacak. İster kalabalık gruplar halinde, ister ailenizle 650 kişinin aynı anda piknik yapacağı bir piknik alanını da Kırşehirliler için bu projeyi de hayata geçireceğiz. Kırşehir’i her alanda geliştirecek, değiştirecek ve Kırşehir’e yeni sosyal alanlar kazandıracak projeleri yapmaya devam ediyoruz. Daha büyük hedeflere, daha büyük projelerle ilerlemek adına şehrimize yeni hizmetler ekliyoruz. Her zaman dediğimiz bir şey var, Kırşehir her şeyin en güzeline layık. Biz Kırşehir için yılların deneyimi ve mühendislik bilgimizi harmanlayarak Kırşehir için her şeyin en güzelini yapıyoruz. Kırşehir’e kazandıracağımız yeni sosyal alanımızın açılışına tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .