“GÜN BİRLİK OLMAK, BİR ARADA OLMAK VAKTİDİR”

“GÜN BİRLİK OLMAK, BİR ARADA OLMAK VAKTİDİR”

11.06.2018

AK Parti Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan: “GÜN BİRLİK OLMAK, BİR ARADA OLMAK VAKTİDİR” AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan; ilçelerde ve merkezde yaptıkları ziyaretler ile seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyorlar. 24 Haziran seçimlerine kadar ilçelerde, köylerde, mahallelerde, sokaklarda kapısını çalmadık ev elini sıkmadık hemşerimiz kalmayacak diyen […]

AK Parti Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan:

“GÜN BİRLİK OLMAK, BİR ARADA OLMAK VAKTİDİR”

AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan; ilçelerde ve merkezde yaptıkları ziyaretler ile seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyorlar.
24 Haziran seçimlerine kadar ilçelerde, köylerde, mahallelerde, sokaklarda kapısını çalmadık ev elini sıkmadık hemşerimiz kalmayacak diyen Kendirli ve Erkan, “AK Parti ile değişen Türkiye`yi, kalkınan Türkiye’yi anlatıyoruz. Bu hizmetlerin devam etmesi, daha da büyümesi için halkımızın dün ortaya koyduğu iradeyi 24 Haziran seçimlerinde de ortaya koyması için var gücümüzle, tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımızla birlikte çalışıyoruz. 24 Haziran’da Cumhurbaşkanlığında liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan`ı, güçlü meclis için mecliste AK Parti’yi desteklemek için halkımızdan destek istiyoruz. Gün birlik olmak, birarada olmak vaktidir…” dediler.
16 YILLIK TECRÜBE İLE KİMSE YARIŞAMAZ

AK Parti’nin 16 yıllık bir iktidar tecrübesi olduğunu kaydeden Kendirli ve Erkan, şöyle devam ettiler:
“AK Partinin Kırşehir’imize kazandırdığı hizmetler ortada. Kimse ne Türkiye’de ne de Kırşehir’de AK Parti icraatları, hizmetleri vizyonu ve projeleri ile yarışamaz. AK Parti iktidarı ile Kırşehir’e son 16 senede eğitimden sağlığa, tarımdan enerjiye, orman ve su işlerinden toplu konuta, yatırımlar yapıldı. Hemşerilerimizin 24 Haziran’da bu hizmetleri karşılıksız bırakmayacağına şüphemiz yok. Kırşehir, 24 Haziran seçimlerinde de AK Parti olarak 2-0`lık bir rekorla destan yazacağımıza inancımız tamdır.
GENÇLERİMİZ BİZİ, BİZ GENÇLERİ ANLIYORUZ
“24 Haziran`da Türkiye’nin istikbaline yön verecek tarihi bir seçim yaşayacağız. Gençlerimizin dinamizmi ve heyecanı partimizi ve bizleri diri tutarken, düşmanlarımıza da korku salıyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan`ın Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Devlet Rabia’sına sahip çıkan gençlerimiz için ne yapsak az. Kırşehir’imizde gençlerimizin eğitim ve öğretimlerinin kalitesini arttırmak için partimiz yeni birçok derslik yaptı. İhtiyaç sahibi öğrenci kardeşlerimize sahip çıkarak eğitim desteği verdi.
“Gençlerimizle en çok kucaklaşan, onları en iyi anlayan, onların dilinden konuşabilen tek siyasi parti AK Parti’dir. İlk defa oy kullanacak gençlerimizin 24 Haziran seçimlerinde muhakkak sandık başına gitmelerini istiyoruz. İnanıyoruz ki gençlerimiz kendilerine her alanda destek verip yanlarında olan Cumhurbaşkanlarına ve AK Parti`ye destek vereceklerdir.
AK PARTİ VİZYON VE MİSYON PARTİSİDİR
“Kırşehir’e üniversite AK Parti döneminde getirildi. Yükseköğrenim yurtları da yine AK Parti iktidarı döneminde açıldı şehrimizde. AK Parti bir vizyon ve misyon partisidir. 16 yıldır hep geleceğe baktık. Gelecek için, gençlerimiz, çocuklarımız için hep yeni hedefler yeni ufuklar belirledik. 2023 vizyonumuz, 2053, 2071 hedeflerimiz; gençlerimiz ve çocuklarımız için inşa etmeye çalıştığımız medeniyet ufkumuzdur.” (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .