“GÜÇLÜ TÜRKİYE VAAT EDİYORUZ!”

“GÜÇLÜ TÜRKİYE VAAT EDİYORUZ!”

14.06.2018

“Güçlü Meclis, Güçlü Cumhurbaşkanı” sloganıyla seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan: “GÜÇLÜ TÜRKİYE VAAT EDİYORUZ!” 24 Haziran seçimlerine kısa bir süre kala AK Parti Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Kırşehir merkez ve ilçelerinde seçim çalışmalarını sürdüren Kendirli ve Erkan; “Partimiz ülke […]

“Güçlü Meclis, Güçlü Cumhurbaşkanı” sloganıyla seçim çalışmalarını
sürdüren AK Parti Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan:

“GÜÇLÜ TÜRKİYE VAAT EDİYORUZ!”

24 Haziran seçimlerine kısa bir süre kala AK Parti Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Kırşehir merkez ve ilçelerinde seçim çalışmalarını sürdüren Kendirli ve Erkan; “Partimiz ülke sorunlarının çözümü için merkezine insanı alarak yola çıkıyor.” diyerek şunları söylediler:
“AK Parti ülkemizin büyümesi, gelişmesi, güçlenmesi için 2002 yılında liderimiz, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde yola çıktı. Aradan geçen 16 yıl boyunca ülkemize birbirinden güzel hizmetleri kazandırdık. Tüm seçimlerde Sayın Cumhurbaşkanımıza ve partimize büyük destek veren Kırşehir’imiz 16 yıl boyunca yaptığımız hizmetlerden de en iyi şekilde faydalandı. AK Parti iktidarları döneminde ülkemiz kazandı, şehrimiz kazandı, hemşerilerimiz kazandı, milletimiz kazandı. AK Parti kendisine teveccüh gösteren, oylarını emanet eden bu aziz milleti hiçbir zaman yanıltmadı, hayal kırıklığına uğratmadı.
“24 Haziran seçimlerimi Türkiye siyasi tarihin en önemli seçimleri olacak. Güçlü bir Cumhurbaşkanlığı’nın ancak güçlü bir meclis ile var olabilir. AK Parti hükümeti, parlamentoda çoğunluğu elde ettiğinde Türkiye güçlenecektir. Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Cumhurbaşkanı, Güçlü Türkiye diyorsak; Cumhurbaşkanlığında, liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan`ı desteklerken, milletvekili seçimlerinde oylarımızı AK Parti’ye vermeliyiz. Hemşerilerimizi bu konuda dikkatli olmaya davet ediyor, ülke düşmanı şer odaklarının fısıltı gazetesi ve sosyal medya aracılığı ile yaydığı söylentilere kulak asmamalarını istiyoruz.” (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .