Gökhan Kaynak, Kırşehirspor’da…

Gökhan Kaynak, Kırşehirspor’da…

24.07.2017

BÖLGESEL Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan Yeşil Kırşehirspor’da Teknik Direktör Bekir Barış Cihan’ın ayrılmasıyla boşalan göreve Gökhan Kaynak getirildi. Yeşil Kırşehirshor’un yeni teknik direktörü Gökhan Kaynak, “Önce Kırşehirspor takımı olarak Kırşehir’de herkesi birleştireceğiz. Şehirde herkesi tek çatı altında toplayıp, bu takımın başarılı olabilmesi için el birliği ile bu takımı ayağa kaldıracağız. Taraftar, basın olarak herkesin […]

BÖLGESEL Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan Yeşil Kırşehirspor’da Teknik Direktör Bekir Barış Cihan’ın ayrılmasıyla boşalan göreve Gökhan Kaynak getirildi.
Yeşil Kırşehirshor’un yeni teknik direktörü Gökhan Kaynak, “Önce Kırşehirspor takımı olarak Kırşehir’de herkesi birleştireceğiz. Şehirde herkesi tek çatı altında toplayıp, bu takımın başarılı olabilmesi için el birliği ile bu takımı ayağa kaldıracağız. Taraftar, basın olarak herkesin desteğine ihtiyacımız var” dedi.
TESİSLERİ VE STADI GEZDİ
Kırşehirspor’un yeni Teknik Direktörü Gökhan Kaynak, Güneykent ve Ahi Stadı’nı gezdi.
Atmosferden çok etkilendiğini söyleyen Kaynak, “Gerçekten bu şehir beni çok etkiledi. Şehrin orta yerinde Stadın, kamp ve antrenman yapacak tesisin var. Bir futbol takımı için çok ama çok uygun çalışma şartları var. Bu şartları en iyi şekilde değerlendirerek lig başlayana kadar hazır hale geleceğiz” ifadesini kullandı.
CUMA GÜNÜ START ALIYOR
Yeşil-beyazlılar, 2017-2018 Futbol Sezonunun ilk antrenmanını Cuma günü Güneykent Tesisinde yapacağı antrenmanla başlayacak.
KIRŞEHİRSPOR, ZARA’DAN
3 FUTBOLCU İLE ANLAŞTI
Bu arada Yeşil-beyazlılar daha önce prensipte anlaşmaya vardı Zara Belediyespor’dan Muhammed Yörük, Mustafa Akkuş ve Salih Bölükbaşı ile her konuda anlaştı. Transfer çalışmalarına tam gaz devam eden ve geçen senden kalan eksik mevkilere tecrübeli isim kazandırma uğraşı içinde olan Yeşil Kırşehirspor’da 1995 doğumlu Muhammed Yörük, Salih Bölükbaşı ile 1994 doğumlu Mustafa Akkuş ile anlatı. Bu üç futbolcu bu hafta içinde gelerek kendilerini yeşil-beyaza bağlayan renklere imza atacaklar.
GÖKHAN KAYNAK KİMDİR?
3 Aralık 1973 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Gökhan Kaynak, antrenörlük anlamında ilk takımı 2006 yılında PTT 1.Lig ekiplerinden Denizlispor’da Gençlik Gelişim Antrenörü olarak göreve başlayan Adanalı teknik adam 3 yıl boyunca Denizlispor’un alt yapı koordinatörlüğü yaptıktan sonra 31 Aralık 2009 yılında Bereketlispor’a transfer oldu.
Bir yıl boyunca Bereketlispor’un antrenörlüğünü yapan genç teknik adam, 2010 yılında Tavas Birlikspor’da göreve başladı.
Tavas Birlikspor macerasında bir yıl süren Gökhan hocanın daha sonraki durağı ise Yeşilköyspor oldu. Yeşilköyspor’un ardından Kızılcabölükspor’un hcoalığını yapmaya başlayan Gökhan Gökhan Kaynak, aktif teknik direktörlük kariyerinde ilk defa Gümüşhanespor’a transfer olarak Profesyonel Teknik adam olarak görev yapmaya başladı.
Profesyonel kariyerinde Gümüşhanespor’un ardından Erzurum Büyükşehir Belediyespor, Çorumspor ve Darıca Gençlerbirliği’ni çalıştıran Gökhan hoca 4 yıl boyunca Profesyonel takım antrenörlüğü yaptıktan sonra Denizli Merkezspor, Denizli Futrbolspor ve son olarak ta Yeşilköyspor’un teknik direktörlüğünü yaptı.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .