Girişimciler sertifikalarını aldı

Girişimciler sertifikalarını aldı

06.02.2015

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda sertifika töreni düzenlendi… TSO Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu: “Yeni girişimcilerimize elimizden gelen desteği sunacağız” KIRŞEHİR’DE KOSGEB’in desteğiyle, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Ahiler Kalkınma Ajansı’nın birlikte düzenlediği, KOSGEB Yeni Girişimci Desteği kursu sonunda sertifika almaya hak kazananlara Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlen törenle sertifikaları verildi. Küçük ve […]

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda sertifika töreni düzenlendi…

TSO Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu: “Yeni girişimcilerimize elimizden gelen desteği sunacağız”

KIRŞEHİR’DE KOSGEB’in desteğiyle, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Ahiler Kalkınma Ajansı’nın birlikte düzenlediği, KOSGEB Yeni Girişimci Desteği kursu sonunda sertifika almaya hak kazananlara Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlen törenle sertifikaları verildi.
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme İdaresi Başkanlığı’nın (KOSGEB) desteğiyle Kırşehir’de Ticaret ve Sanayi Odası ile Ahiler Kalkınma Ajansı’nın 2014 yılı Aralık ayında düzenlediği KOSGEB Yeni Girişimci Desteği kursu tamamlanırken, kurs sonunda başarılı olan kursiyerler TSO’da yapılan törenle sertifikalarını aldı.

foto 1 copy
Törene, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, KOSGEB İl Müdürü Muhammed Akar ve Ahiler Kalkınma Ajansı’ndan Gökhan Gömcü katıldı. Aralık ayı içerisinde 30’ar kişilik iki grup halinde verilen KOSGEB Yeni Girişimci Desteği kursları sonucunda 60 kişi içerisinden 58 kişi sertifika almaya hak kazandı.

konu+şma copy
Törende konuşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Girişimcilik kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerleri kutlayarak, “Bugün burada KOSGEB’in desteğiyle Ahiler Kalkınma Ajansı ve odamızla birlikte düzenlediğimiz Girişimcilik Kursu’nda 58 arkadaşımız sertifikalarını alacak, bu ülke ancak girişimci ruhla kalkınma seviyesini yükseltecektir. Özellikle son zamanlarda kadınlarımızın ve gençlerimizin girişimciliğe yönelmesi bizleri çok mutlu ediyor. Ticaret ve Sanayi Odası olarak bütün yeni girişimcilerimize elimizden gelen desteği sunacağız. Sertifikalarını alan arkadaşlarımızdan isteğimiz, sertifikalarını almakla kalmayıp, farklı ticaret alanlarında girişimlerde bulunmaları olacaktır” dedi.
KOSGEB Müdürü Muhammed Akar ve Ahiler Kalkınma Ajansı’ndan Gökhan Gömcü de yaptıkları konuşmada girişimciliğin önemine dikkat çekerek kurs sonunda başarılı olan kursiyerleri kutladılar. Yapılan konuşmaların ardından Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu, KOSGEB İl Müdürü Muhammed Akar ve Ahiler Kalkınma Ajansı’ndan Gökhan Gömcü, sertifika almaya hak kazanan kursiyerlere sertifikalarını vererek, kursiyerleri kutladılar.
Sertifikayı alan kursiyerler, KOSGEB’in sunmuş olduğu ‘Yeni Girişimci Desteği’ çerçevesinde belirlenmiş olan hibe desteği ve kredilerden yararlanabilecekler.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .