GHSB Daire Başkanı Uzak Kırşehir’e geldi

GHSB Daire Başkanı Uzak Kırşehir’e geldi

29.07.2017

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Gençlik Çalışmaları Daire Başkanı Ahmet Uzak, Kırşehir’e gelerek Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan’ı ziyaret etti. Emre Şahin’den çalışmaları hakkında bilgiler alan Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Gençlik Çalışmaları Daire Başkanı Ahmet Uzak, ardından Kırşehir Gençlik Merkezi’ni ziyaret etti. Kırşehir Gençlik Merkezinde […]

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Gençlik Çalışmaları Daire Başkanı Ahmet Uzak, Kırşehir’e gelerek Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan’ı ziyaret etti.
Emre Şahin’den çalışmaları hakkında bilgiler alan Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Gençlik Çalışmaları Daire Başkanı Ahmet Uzak, ardından Kırşehir Gençlik Merkezi’ni ziyaret etti.
Kırşehir Gençlik Merkezinde devam eden akademi, kulüp, atölye çalışmaları ve kurslar hakkında bilgiler alan Gençlik Çalışmaları Daire Başkanı Ahmet Uzak, devam eden kurslardaki kursiyerlerle de sohbet etti.
Zaman zaman renkli anların yaşandığı ziyaret günün anısına hatıra fotoğrafının çekinilmesinin ardından sona erdi.
Ziyarette Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Emre Aslan, Gençlik Merkezi Müdürü Halil Sürsavur ve Gençlik Merkezi personelleri hazır bulundu. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .