Genel Sekreter Dr. Türkoğlu: “Kurban Bayramınız mübarek olsun”

Genel Sekreter Dr. Türkoğlu: “Kurban Bayramınız mübarek olsun”

05.09.2017

Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Suat Türkoğlu, Kurban Bayramı’nı yayınladığı mesajla kutladı. Genel Sekreter Dr. Suat Türkoğlu, “Yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye ulaştığı mübarek Kurban Bayramı’na ulaşmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz. Öncelikle bu önemli ve anlamlı günlerin Kırşehir’imiz, ülkemiz, İslam alemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyor; daha nice bayramlara […]

Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Suat Türkoğlu, Kurban Bayramı’nı yayınladığı mesajla kutladı.

Genel Sekreter Dr. Suat Türkoğlu, “Yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye ulaştığı mübarek Kurban Bayramı’na ulaşmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz. Öncelikle bu önemli ve anlamlı günlerin Kırşehir’imiz, ülkemiz, İslam alemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyor; daha nice bayramlara sağlık, mutluluk ve huzur içinde ulaşmayı Yüce Rabbimizden temenni ediyorum. Bayramlar, toplumda karşılıklı sevgi ve saygı bağlarını pekiştiren, dargınlıkları unutturup barıştıran, kardeşçe kucaklaştıran, birlik ve beraberliği, bir arada yaşama arzusunu kuvvetlendiren müstesna günlerdir. İnsanı insan yapan değerlerin ve erdemlerin yoğun olarak yaşandığı günler olan bayramlar, toplumsal hayatımız açısından da çok büyük bir öneme ve değere sahiptir. Bu vesileyle tüm personelimizin, Kırşehirli hemşehrilerimizin ve İslam Aleminin bayramını en kalbi duygularla kutluyorum” dedi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .