Genel Meclis Üyeleri Vali Akın’ı ziyaret etti

Genel Meclis Üyeleri Vali Akın’ı ziyaret etti

11.04.2019

31 Mart seçimlerinde seçilerek göreve başlayan İl Genel Meclisi Üyeleri önceki gün İl Genel Meclisi Başkanı seçilen Hacı Ömer Seyfi ile birlikte dün Vali İbrahim Akın’ı ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında konuşan Vali İbrahim Akın, ortak paydamız olan Kırşehir’de İl Genel Meclisi Üyeleri ile birlikte hareket ederek önemli hizmetler yürüteceklerini söyledi. Kırşehir’in gelişip büyümesinde meclis üyelerinin […]

31 Mart seçimlerinde seçilerek göreve başlayan İl Genel Meclisi Üyeleri önceki gün İl Genel Meclisi Başkanı seçilen Hacı Ömer Seyfi ile birlikte dün Vali İbrahim Akın’ı ziyaret ettiler.
Ziyaret sırasında konuşan Vali İbrahim Akın, ortak paydamız olan Kırşehir’de İl Genel Meclisi Üyeleri ile birlikte hareket ederek önemli hizmetler yürüteceklerini söyledi.
Kırşehir’in gelişip büyümesinde meclis üyelerinin büyük katkılarının olduğunu belirten Vali İbrahim Akın, “31 Mart tarihinde gerçekleştirdiğimiz seçim sonucunda vatandaşlarımızın takdiri ve teveccühü ile sizler yeni İl Genel Meclis Üyeleri olarak seçildiniz. Bundan dolayı hepinizi tebrik ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum. İnanıyorum ki sizlerin katkıları ve destekleri ile İl Özel İdaremizin sorumluluk sahasında yürüttüğü hizmetleri daha da yukarılara çıkararak, daha da artırarak ilimizi bulunduğu noktadan daha ileri seviyelere taşıyacağız. Sizden önceki İl Genel Meclis Üyeleri de ellerinden geleni yaparak güzel hizmetlerde bulundular. Sizlerle de daha önce olduğu gibi uyum ve işbirliği içerisinde hareket ederek bu süreci devam ettirecek ve güzel hizmetlere imza atacağız. Ayrıca, 31 Mart Mahalli İdareler seçimi sonrasında İl Genel Meclisi Üyesi seçilen ve daha sonra Meclis Üyeleri tarafından İl Genel Meclisi Başkanı seçilen Hacı Ömer Seyfi’yi de tebrik ediyor, yeni görevlerinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
İl Genel Meclisi Başkanı Hacı Ömer Seyfi de yaptığı konuşmasında, şehrimizin gelişmesi için ellerinden geleni yapacaklarını, birlikte hareket ederek önemli hizmetlerde bulunacaklarını söyledi.
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz’ın da yer aldığı ziyaret, Vali Akın’ın İl Genel Meclis Üyeleri ile tanışması ve yapılan sohbet ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .