Gençlik Merkezi Kız Kur’an Kursu öğrencilerini ağırladı

Gençlik Merkezi Kız Kur’an Kursu öğrencilerini ağırladı

11.07.2017

KIRŞEHİR Gençlik Merkezi Kız Kuran Kursu Öğrencilerini Kırşehir Gençlik Merkezinde misafir etti. Kırşehir Gençlik Merkezi misafirlerini ağırlamaya devam ederken aynı zamanda tanıtımlarını da yapmaya devam ediyor. Gençlik Merkezi akademi, klüp, kurs, atölye çalışmaları ve Gençlik kamplarının tanıtımları gençlere yapıldı. Ayrıca değerler atölyesinde gençler ile birlikte ayın teması olan yardımseverlik değerini ve yaygın eğitim metodları işlendi. […]

KIRŞEHİR Gençlik Merkezi Kız Kuran Kursu Öğrencilerini Kırşehir Gençlik Merkezinde misafir etti.
Kırşehir Gençlik Merkezi misafirlerini ağırlamaya devam ederken aynı zamanda tanıtımlarını da yapmaya devam ediyor.
Gençlik Merkezi akademi, klüp, kurs, atölye çalışmaları ve Gençlik kamplarının tanıtımları gençlere yapıldı.
Ayrıca değerler atölyesinde gençler ile birlikte ayın teması olan yardımseverlik değerini ve yaygın eğitim metodları işlendi.
Kırşehir Gençlik Merkezi atölyelerinde gençler; ingilizce, bilgisayar, bağlama, gitar, keman, ney, yöresel halk oyunları, ebru ve tezhip sanatları, resim, basketbol, futbol, voleybol gibi sportif ve kültürel etkinliklerle hafta sonları boş zamanlarını dolu dolu geçirme fırsatı buluyor.
Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ ne (GHSİM) bağlı olarak faaliyet gösteren Gençlik Merkezi’nde belli bir müfredat kapsamında gençlere inovasyon, dil eğitimleri, dini ilimler, sosyal bilimler ve kişisel gelişim atölyeleri başlığı altında eğitim veriliyor. Akademik kapsamda oluşturulan bu temalar, alanında uzman eğitmenler tarafından organize ediliyor.
Kırşehirli gençlerin buluşma noktası haline gelen gençlik merkezinde, gençlik merkezleri akademisi başlığı altında gerçekleşen çalışmalarla yeni bir dönem başlıyor. Gençlerin odak noktada olduğu faaliyetler için 6 farklı tema belirlendi. Bu temalar; Değerler, dil eğitimleri, dini ilimler, inovasyon, sosyal bilimler ve kişisel gelişim atölyelerinden oluşuyor. Atölyelerde faaliyetler belli bir müfredat programı çerçevesinde gerçekleştiriliyor.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .