Gençlik Haftası’nda gençlerden ziyaret

Gençlik Haftası’nda gençlerden ziyaret

15.05.2018

Gençlik Haftası nedeniyle, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan başkanlığındaki heyet Vali Vekilimiz Sayın Adnan Kayık’ı ziyaret etti. Vali Vekili Adnan Kayık, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, gençlerimizin enerjisini iyi yönde kullanmak gerektiğini söyledi. Ülkemizin geleceği olan gençlerimizi önemsediklerini ve onları ahlaklı, sporcu, zeki bireyler olarak yetiştirme gayretinde olduklarını belirten Vali Vekilimiz Sayın Adnan […]

Gençlik Haftası nedeniyle, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan başkanlığındaki heyet Vali Vekilimiz Sayın Adnan Kayık’ı ziyaret etti.
Vali Vekili Adnan Kayık, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, gençlerimizin enerjisini iyi yönde kullanmak gerektiğini söyledi.
Ülkemizin geleceği olan gençlerimizi önemsediklerini ve onları ahlaklı, sporcu, zeki bireyler olarak yetiştirme gayretinde olduklarını belirten Vali Vekilimiz Sayın Adnan Kayık, “Kırşehir’deki gençlerin katıldığı sportif faaliyetlerde, müsabakalarda her zaman başarılı sonuçlar alması bizleri gururlandırmaktadır. Milli sporcularımızın elde ettiği başarılar diğer gençlerimize de örnek olmalıdır. Bu duygularla, Gençlik Haftasını kutluyorum.” dedi.
Spor dallarında düzenlenen çeşitli yarışmalarda ülke genelinde dereceye giren gençlerin de yer aldığı ziyaret, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan’ın Gençlik Haftası etkinlikleri hakkında Vali Vekili Adnan Kayık’a bilgiler vermesi ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .