GENÇLER VOLEYBOL İL BİRİNCİLİĞİ TAMAMLANDI

GENÇLER VOLEYBOL İL BİRİNCİLİĞİ TAMAMLANDI

13.01.2020

Okul sporları faaliyet programında yer alan Genç Kızlar A ve Genç Erkekler A voleybol il birinciliği müsabakaları sona erdi. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Aşıkpaşa Spor Salonunda düzenlenen final karşılaşmalarının ardından dereceye giren okullar belli oldu. 6 Ocak 2020 tarihinde düzenlenen final karşılaşmalarının ardından genç kızlar A Voleybol da birinci Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi, […]

Okul sporları faaliyet programında yer alan Genç Kızlar A ve Genç Erkekler A voleybol il birinciliği müsabakaları sona erdi.
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Aşıkpaşa Spor Salonunda düzenlenen final karşılaşmalarının ardından dereceye giren okullar belli oldu.
6 Ocak 2020 tarihinde düzenlenen final karşılaşmalarının ardından genç kızlar A Voleybol da birinci Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi, ikinci Kaman 15 Temmuz Anadolu Lisesi, üçüncü 75. yıl İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve dördüncü Kaman Anadolu İmam Hatip Lisesi olurken, genç erkekler A Voleybol da birinci Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, ikinci 75. yıl İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, üçüncü Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi ve dördüncü Kaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu.
Karşılaşmaların sonunda dereceye giren okullara kupa, madalya ve başarı belgelerini Voleybol il temsilcisi Mevlüt Sönmez ve okulların beden eğitimi öğretmenleri ile Voleybol antrenörümüz tarafından sporculara takdim edildi.
Dereceye giren okullarımızı tebrik eder, grup müsabakalarında başarılar dileriz. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .