GENÇLER SABAH NAMAZINDA BULUŞTU

GENÇLER SABAH NAMAZINDA BULUŞTU

28.02.2015

KIRŞEHİR’DE “Ümmeti sabah namazına giden gençler uyandıracak” kapsamında Türkiye geneli başlatılan kampanyanın bir ayağı da Kırşehirli gençlerin sabah namazında Hoca Ahmet Yesevi Camii’nde buluşmasıyla gerçekleşti. Her ay belirlenen tarihte yapılması planlanan ‘Ümmeti sabah namazına giden gençler uyandıracak’ programı İHH (İnsani Yardım Vakfı) Gençlik Komisyonu ve diğer sivil toplum kuruluşlarının organizasyonu ile 28 Şubat Cumartesi günü […]

KIRŞEHİR’DE “Ümmeti sabah namazına giden gençler uyandıracak” kapsamında Türkiye geneli başlatılan kampanyanın bir ayağı da Kırşehirli gençlerin sabah namazında Hoca Ahmet Yesevi Camii’nde buluşmasıyla gerçekleşti.

Her ay belirlenen tarihte yapılması planlanan ‘Ümmeti sabah namazına giden gençler uyandıracak’ programı İHH (İnsani Yardım Vakfı) Gençlik Komisyonu ve diğer sivil toplum kuruluşlarının organizasyonu ile 28 Şubat Cumartesi günü gençlerin yoğun katılımı ile gerçekleşti.
Sosyal medyadan yapılan çağrılarla toplanan gençler, okunan Kur’an-ı Kerim’in ardından cemaatle sabah namazı kıldı. Gençler, namazın ardından geçmişte büyük sıkıntı yaşayan, ibadetleri engellenen, özgürlük hakları kısıtlanan milletimiz ve ümmetimiz için dua etti.
Gerçekleştirilen sabah namazı programının ardından Kırşehir Ensar Vakfı İl Başkanı Rüştü Yeşil ve yönetim kurulu üyeleri tarafından sabah namazı programına katılan gençlere kahvaltı ikram edildi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .