“Genç Üniversitesi” ikinci bölümüyle bugün KTV ekranlarında

“Genç Üniversitesi” ikinci bölümüyle bugün KTV ekranlarında

27.01.2015

“Genç Üniversitesi” adlı programın bu akşam KTV ekranlarında yayınlanacak ikinci bölümüne Ahi Evran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Şahin konuk olacak…

 

Güncel haber, aktüalite, müzik, belgesel ve tartışma programlarının yanı sıra sabah kuşağında canlı olarak yayınlanan “Güne Merhaba” adlı programınla izleyicisiyle buluşan kardeş kuruluşumuz Kırşehir Televizyonu’nda (KTV) geçtiğimiz hafta yayınlanmaya başlayan “Genç Üniversitesi” adlı program serisinin ikinci bölümünde bugün de Ahi Evran Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nin her yönüyle tanıtımı yapılacak.

Haftada bir gün Çarşamba günleri KTV ekranlarında ana haber bültenini ardından saat 20.30’da yayına giren ve KTV Haber Müdürü Melek Uzun’un hazırlayıp sunduğu “Genç Üniversitesi” adlı programın bugün akşam KTV ekranlarında yayınlanacak ikinci bölümüne Ahi Evran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Şahin ile öğretim üyeleri ve öğretim görevlileri ve de öğrenciler konuk olacak.

 

PROGRAM 1 copy
Fakültenin değişik birimlerinde mekanlarda yapılan çekimlerle Ziraat Fakültesi’nin tüm yönleriyle ele alınacağı ve kapsamlı bir tanıtımının yapılacağı programın bu akşamki bölümüne konuk olacak Dekan Şahin ve diğer yöneticiler Ziraat Fakültesi’nin akademik çalışmalarından, deneylere, bilimsel başarılarından fakülte bünyesinde kurulan Bitki Hastanesi’ne kadar birçok konuda yapılan ve yapılacak çalışmalarla, Kırşehir tarım ve hayvancılığına yönelik projelerle ilgili olarak bilgiler verecekler.

KTV ekranlarında Haber Müdürü Melek Uzun’un sunumuyla ekranlara gelecek olan “Genç Üniversitesi” adlı programın ikinci bölümünde yani bu akşam Ziraat Fakültesi, üçüncü bölümünde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu, dördüncü bölümünde Fen-Edebiyat Fakültesi’nin tanıtımı yapılacak.
“Genç Üniversitesi” adlı program serisinin her bölümünde de üst düzey yöneticilerin katılımıyla Ahi Evran Üniversitesi’nin il ve ilçelerdeki tüm bölümleri, akademik yapısı, öğrenci kapasitesi, açılacak yeni birimleri, laboratuvarları, merkezleri, sosyal ve kültürel etkinlikleri, öğrencilerin istek ve düşünceleri gibi konular ele alınarak, çok kapsamlı bir tanıtımı yapılacak.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .