Genç girişimciler aranıyor

Genç girişimciler aranıyor

01.11.2017

KIRŞEHİR’DE yeni genç girişimcilerin ekonomiye katılmasını sağlayacak yeni faaliyetler gerçekleştiriliyor. Şehrimizde girişimci olmak isteyen gençlere yönelik bilgilendirme yapılacak. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Ofisi öncülüğünde Genç Girişimciliği konferansı verilecek. Bugün saat 14.00’te Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda düzenlenecek konferansa genç girişimciler ve girişimci olmak isteyen gençlerin davetli olduğu bildirildi. BU ARADA […]

KIRŞEHİR’DE yeni genç girişimcilerin ekonomiye katılmasını sağlayacak yeni faaliyetler gerçekleştiriliyor.
Şehrimizde girişimci olmak isteyen gençlere yönelik bilgilendirme yapılacak.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Ofisi öncülüğünde Genç Girişimciliği konferansı verilecek.
Bugün saat 14.00’te Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda düzenlenecek konferansa genç girişimciler ve girişimci olmak isteyen gençlerin davetli olduğu bildirildi.
BU ARADA Kırşehir’de girişimciliğin geliştirilmene yönelik faaliyetlerde bulunan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Ofisi; “Gençlere kişisel gelişim yollarını öğreterek kariyer geliştirme fırsatları yaratmak. Eğitimlerin ve kapasite geliştirmenin yanı sıra genç girişimcilerin iş kurma ve işlerini başarılı bir şekilde sürdürme sırasında da desteklemek. Türk ekonomisinin gelişmesine katkıda bulunacak sektörlerde girişimde bulunulmasına yardımcı olacak politikaları belirlemek ve bu sektörlere genç girişimcileri yönlendirmek ve teşvik etmek. Genç girişimcilerde sosyal sorumluluk bilinci oluşturulması amacıyla eğitim programları ve çeşitli sosyal etkinlikler düzenlemek. Genç girişimcilerin sivil toplum kuruluşlarında, yerel yönetimlerde görev almalarını teşvik etmek, çalışmaları ve projelerinde bu kurumlarla ortaklık kurmalarını sağlamak” amacıyla çalışmalar yürütüyor.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .