“Geleceğimiz için CHP’ye oy verelim”

“Geleceğimiz için CHP’ye oy verelim”

22.05.2015

CHP Milletvekili adayı Rifat Ertem:
“Geleceğimiz için CHP’ye oy verelim”

rifat ertem  dayanışma  copy

CUMHURİYET Halk Partisi Kırşehir Milletvekili 2. Sıra adayı Rifat Ertem, 7 Haziran seçimlerinin Türkiye için hayati önem taşıdığına dikkat çekerek “Geleceğimiz için bu seçimde CHP’ye oy verelim” çağrısında bulundu.
Seçim çalışmalarını yoğun şekilde sürdüren Rifat Ertem, CHP’nin seçim vaadlerini anlatırken, Kırşehir’in de CHP’nin iktidarında bütün hizmetleri alması için çaba harcayacaklarını söyledi.
CHP İl Genel Meclisi Üyesi Gazi Özer, partililerden Yıldırım Kaya ve Ramazan Borhan’la birlikte Dayanışma Evi Derneği’nin Kadın Emek Pazarı’ndaki stantı gezen Rifat Ertem “Kırşehir 13 yıldır AKP iktidarının yanında olmasına rağmen, ne yazık ki beklediği ve arzuladığı hizmetleri alamadı. Nüfusu düştü, halen da düşmeye devam ediyor. Şimdi AKP’liler “iktidardan yana olalım, muhalefette Kırşehnir hizmet alamaz’ diyerek yeniden oy istiyorlar. Kırşehir iktidarda iken ne aldı söylesinler. Kırşehir’e hangi eserleri bıraktılar. Devletin yapması gereken yatırımları kendileri yapmış gibi gösteriyorlar. Ama artık Kırşehir seçmeni uyanmış ve bunlara 7 Haziran seçimlerinde gereken dersi verecektir. İnşallah CHP iktidarında Kırşehir’in kangren olmuş sorunlarını biz çözeceğiz. Bütün hemşehrilerimin 7 Haziran seçimlerinde sandığa gitmelerini istiyor ve oylarını CHP’den yana kullanmalarını bekliyorum” diye konuştu.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .