“GEÇİNMEK İÇİN DEĞİL, HİZMET ETMEK İÇİN GELİYORUZ”

“GEÇİNMEK İÇİN DEĞİL, HİZMET ETMEK İÇİN GELİYORUZ”

22.11.2018

AK Parti Boztepe Belediye Başkan Aday Adayı Halil İbrahim Oflaz:, “GEÇİNMEK İÇİN DEĞİL, HİZMET ETMEK İÇİN GELİYORUZ” 2019 mahalli idareler seçiminde Boztepe ilçemizde Belediye Başkan aday adayı olan Halil İbrahim Oflaz, “Sevdamız Boztepe. Geçinmek için değil, hizmet için yola çıktım” dedi. Bu sabah Hacı İsmail Bey Kebap’ta bir basın açıklaması yaparak, Boztepe Belediye Başkanlığı’na AK […]

AK Parti Boztepe Belediye Başkan Aday Adayı Halil İbrahim Oflaz:,
“GEÇİNMEK İÇİN DEĞİL, HİZMET ETMEK İÇİN GELİYORUZ”

2019 mahalli idareler seçiminde Boztepe ilçemizde Belediye Başkan aday adayı olan Halil İbrahim Oflaz, “Sevdamız Boztepe. Geçinmek için değil, hizmet için yola çıktım” dedi.
Bu sabah Hacı İsmail Bey Kebap’ta bir basın açıklaması yaparak, Boztepe Belediye Başkanlığı’na AK Parti’den aday adayı olduğunu ifade etti.
Adaylık gerekçelerini açıklayan Halil İbrahim Oflaz, şunları söyledi:
“Ben Gazi Üniversitesi Makine Teknikerliği mezunuyum. 33 yıllık Kamu personeliyim. Bu süre zarfında edindiğim bürokrasi ve siyasi tecrübelerim ile Boztepe’mize hizmet etmek istiyorum. Emekliliğimi hak etmiş durumdayım. Hep birlikte Boztepe’mizi göç veren değil göç alan bir ilçe yapacağız. Acil ihtiyaçlar olarak öncelikle; her mahallemize taziye evleri ve düğün salonu yapacağız, PETLAS’ta çalışan çocuklarımız için servis getirip Boztepe’de kalmalarını sağlayacağız. Boztepe’de görev yapan memurlarımızın ilçede kalması için lojman yapacağız, Boztepemize konaklamalı misafirhane yapacağız. Boztepe’mizin özlemini çeken dışarıdaki hemşehrilerimiz için arsa tahsisi yapacağız. İlçemizde hayvancılığın geliştirilmesi için tahsis planı oluşturacağız. Eksik olan altyapı kanalizasyonu tamamlayacağız, İlçemiz halkının ve yatırımlarımızın güvenliği için 24 saat mobese sistemini ilçemize kazandıracağız, 41 projemiz ve ekibimiz ile bizler hizmete hazır ve talibiz. İlçemizin sosyal kültürel ve ekonomik olarak büyümesi ve yaşanabilir, ferah bir Boztepe’miz olması için hizmet edeceğiz. Ayrıca Belediye Başkanlığı’ndan aldığımız maaşı 40 tane Boztepe’li fakir, ihtiyaç sahibi öğrencilerimize vereceğim.”
AK Parti Boztepe Belediye Başkan Aday Adayı Oflaz, şöyle devam etti:
“Ben 2014 yılında da Boztepe’ye Belediye Başkan Aday Adayı olmuştum. O zaman da 3 tane arkadaşımız vardı. Biz mevcut teşkilatın vermiş olduğu terbiye, bizim ailemizin de bize vermiş olduğu terbiye gereği mevcut olan adayımızın arkasında olduğumuzu ve desteklediğimizi 2014’teki yerel ve mahalli idareler seçiminde de AK Partimizi bayrağını dalgalandırdık. 2014 31 Mart’ta Boztepe’de Ak Parti Belediye Başkanımız kazandı. Tabi 2019 Mart mahalli idareler seçimine de tekrar aday adayı olduğumuzu beyan ettik. Bizim içinde Boztepemiz doğduğumuz yer, büyüdüğümüz yer olduğu için bizim içinde kutsal arz ediyoruz. Dolayısıyla bizde o bölgeye hizmet edebilmek için toplumun gerek sosyolojik, gerek kültürel, gerek ekonomik olarak boyuttaki hangi sorunları varsa neyin ihtiyacı varsa bizde o manada elimizden geldiğince fayda sağlayalım diye düşünüyoruz. Bizim de çorbada tuzumuz olsun düşüncesi içerisindeyim. Toplumun değişik kesimleriyle her türlü muhtarıyla azasıyla bürokrasisiyle siyasetçisiyle hemfikir olup o şekilde hareket etmek lazım diye düşünüyorum. Zaten 33 yıllık kamu görevlisiyim. Biz burada kamuda ve siyasette edinmiş olduğumuz tecrübeleri orda doğduğumuz ve doyduğumuz yere aktaralım, tecrübelerimizi aktaralım. Biz Boztepemizi yaşanılabilir sağlıklı, ferah, temiz, güzel bir ilçe olması noktasında diğer ilçelere örnek olması noktasında mücadele etmemiz lazım. Oradaki gençlerimizin milli manevi değerleri yüksek, vatanına milletine ailesine sadık ve sadakatli sağlıklı bir nesil yetiştirelimin hesabını yapıyoruz. Geçmiş siyasetçilerimizin güzel bir sözü var. Doğduğum yerde doyacağım diyor. Bunun gibi temel düşünleri felsefe edinerekten Boztepemize çok iyi hizmetler yapacağımıza inanıyoruz.
“Boztepemizden ekonomiye kayda değer ve ekonomisini iyileştirici olması yönünde 41 tane proje hazırladık. Ekibimizi hazırladık. 41 tane projemizle o yöremize bölgemize hizmet edelim istiyoruz. Tabi hiç bir şeyi önce devletten beklemeden halletmek lazım. Biz bu devletin bir vatandaşı bir ferdi olarak bir orda üretimden gelen gücümüzü kullanabilirsek üretime dayalı bir sistem kurabilirsek hem ekonomiye dayalı katma değer sağlamış oluruz hem kendimize hem ailemize hem ilçemize hem de ülkemize fayda sağlayacaktır diye düşünüyorum. Bundan dolayısıyla bir yola çıktık.” (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

zeki catar

hayırlı olsun yakışır başkana…

23.11.2018, 8:22

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .