Gazi İlkokulu mezunları piknikte buluşacak…

Gazi İlkokulu mezunları piknikte buluşacak…

09.08.2018

Şehrimiz Yenice Mahallesi’nde eğitim veren Gazi İlkokulu’ndan 50 yıl önce mezun olanlar 12 Ağustos’ta Kırşehir’de buluşacak. 1971 yılında Gazi İlkokulu’ndan mezun olan ve uzun yıllar İzmir’de yaşayan Adnan Ünal, bu yıl tamamen Kırşehir’e yerleştikten sonra, Gazi İlkokulu’ndan mezun olan arkadaşlarını Kırşehir’de toplamak için harekete geçti. Başta sınıf arkadaşları olmak üzere tüm Gazi İlkokulu mezunlarına sosyal […]

Şehrimiz Yenice Mahallesi’nde eğitim veren Gazi İlkokulu’ndan 50 yıl önce mezun olanlar 12 Ağustos’ta Kırşehir’de buluşacak.
1971 yılında Gazi İlkokulu’ndan mezun olan ve uzun yıllar İzmir’de yaşayan Adnan Ünal, bu yıl tamamen Kırşehir’e yerleştikten sonra, Gazi İlkokulu’ndan mezun olan arkadaşlarını Kırşehir’de toplamak için harekete geçti.
Başta sınıf arkadaşları olmak üzere tüm Gazi İlkokulu mezunlarına sosyal medyada ulaşan Adnan Ünal, 50 yıl önce mezun olan tüm arkadaşlarının 12 Ağustos Pazar günü Kırşehir Güzler Parkı’nda toplanmalarını öncülük ediyor. Saat 12.00’de Güzler Parkı’nda bir araya gelecek Gazi İlkokulu mezunları burada bir gün gönüllerince eğlenip, sohbet edecekler ve öğrencilik yıllarını yaşayacaklar.
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden emekli olduktan sonra Kırşehir’e yerleşen Adnan Ünal, gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaretinde yaptığı açıklamada, bütün Gazi İlkokulu mezunlarını pikniğe davet etti. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .