“Gazetenize ilkeli yayın anlayışıyla nice yıllar…”

“Gazetenize ilkeli yayın anlayışıyla nice yıllar…”

28.03.2020

Vali Akın, gazetemizin 44. yılını kutladı: “Gazetenize ilkeli yayın anlayışıyla nice yıllar…” Vali İbrahim Akın, 28 Mart’ta 43 yaşını geride bırakarak 44 yaşına giren gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”e nice yıllar diledi. Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in ilkeli yayın anlayışıyla daha nice yıllar okuyucusuyla buluşacağına inandığını belirten Vali Akın, gazetemize gönderdiği kutlama mesajında şunları ifade etti: “Çağdaş demokrasilerin vazgeçilmez […]

Vali Akın, gazetemizin 44. yılını kutladı:
“Gazetenize ilkeli yayın
anlayışıyla nice yıllar…”

Vali İbrahim Akın, 28 Mart’ta 43 yaşını geride bırakarak 44 yaşına giren gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”e nice yıllar diledi.
Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in ilkeli yayın anlayışıyla daha nice yıllar okuyucusuyla buluşacağına inandığını belirten Vali Akın, gazetemize gönderdiği kutlama mesajında şunları ifade etti:
“Çağdaş demokrasilerin vazgeçilmez unsurlarından birisi olan basın kuruluşları, ülke ve dünya gündeminde yaşanan gelişmelerden halkımızı anında haberdar etmekte bunun yanı sıra devletle vatandaş arasında köprü vazifesi görerek toplumsal sorunların çözüme kavuşması noktasında önemli bir rol üstlenmektedir.
“Günümüzde kitle iletişim araçlarının yaygınlaşması nedeniyle insanlar anında habere ulaşmak istemektedir. Bu süreçte insanların en kısa sürede doğru habere ulaşması ve bilgi kirliliğinin önüne geçilmesi açısından basınımıza büyük bir sorumluluk düşmektedir.
“İlimizin köklü basın kuruluşlarından birisi olan Kırşehir Çiğdem Gazetesi de gerek gündemin nabzını tutan haberleri gerekse toplumun hassasiyetlerini dikkate alan köşe yazılarıyla halkımızı bilgilendirmeye devam etmektedir. Gazetenizin ilkeli yayın anlayışıyla daha nice yıllar okuyucusuyla buluşacağına inanıyorum.
“Bu duygularla, Kırşehir Çiğdem Gazetesi’nin 44. Kuruluş yıldönümüne ulaşmasında emeği geçenleri kutlar, şahsınızda tüm çalışanlarınıza başarılar dilerim.” (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .