“Gazeteci Şevket Güner’le Kırşehir” kitabı Fox TV’de tanıtıldı

“Gazeteci Şevket Güner’le Kırşehir” kitabı Fox TV’de tanıtıldı

06.02.2019

Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in kurucusu ve başyazarı Şevket Güner’in ikinci kitabı olarak yayınlanan “Gazeteci Şevket Güner’le Kırşehir” kitabı İsmail Küçükkaya’nın Fox TV’de hazırlayıp sunduğu Çalar Saat programında tanıtıldı. Daha önce 2003 yılında yayınladığı ve büyük ilgi gören “İnsanları ve Olaylarıyla Demokrasi Gazisi Kırşehir” kitabını yayınlayan Şevket Güner, ikinci kitabına “Gazeteci Şevket Güner’le Kırşehir” adını verdi. İstanbul’da […]

Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in kurucusu ve başyazarı Şevket Güner’in ikinci kitabı olarak yayınlanan “Gazeteci Şevket Güner’le Kırşehir” kitabı İsmail Küçükkaya’nın Fox TV’de hazırlayıp sunduğu Çalar Saat programında tanıtıldı.
Daha önce 2003 yılında yayınladığı ve büyük ilgi gören “İnsanları ve Olaylarıyla Demokrasi Gazisi Kırşehir” kitabını yayınlayan Şevket Güner, ikinci kitabına “Gazeteci Şevket Güner’le Kırşehir” adını verdi.
İstanbul’da Akıerleri Yayıncılık tarafından hazırlanan ve Ofis Matbaa Yayıncılık Limited Şirketi’nce basılan “Gazeteci Şevket Güner’le Kırşehir” kitabı 222 sayfadan oluşuyor.
İsmail Küçükkaya’nın Fox TV’de hazırlayıp sunduğu Çalar Saat programında da tanıtılan “Gazeteci Şevket Güner’le Kırşehir” kitabına yoğun ilgi gösterilmesi dikkat çekti. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .