Fuat Yıldırım aday adaylığını açıkladı

Fuat Yıldırım aday adaylığını açıkladı

18.02.2015

KIRŞEHİR’den Milliyetçi Hareket Partisi’nde (MHP) aday adaylığı açıklamaları sürerken, Fuat Yıldırım da, MHP’den aday adayı olduğunu açıkladı. “Bugüne kadar milli ve manevi değerlerinden taviz vermeden çizgisini ve sadakatini bozmadan hayatını sürdürmüş Türk milliyetçisi ve Kırşehir sevdalısı bir kardeşiniz olarak mensubu olmakla gurur duyduğum ülkücü hareket Milletçi Hareket Partisi saflarında, doğduğum ve bu toprakların evladı olmakla […]

KIRŞEHİR’den Milliyetçi Hareket Partisi’nde (MHP) aday adaylığı açıklamaları sürerken, Fuat Yıldırım da, MHP’den aday adayı olduğunu açıkladı.

“Bugüne kadar milli ve manevi değerlerinden taviz vermeden çizgisini ve sadakatini bozmadan hayatını sürdürmüş Türk milliyetçisi ve Kırşehir sevdalısı bir kardeşiniz olarak mensubu olmakla gurur duyduğum ülkücü hareket Milletçi Hareket Partisi saflarında, doğduğum ve bu toprakların evladı olmakla gurur duyduğum Kırşehir’den milletvekili aday adayı olmaya karar verdim” diyerek aday adaylığını açıklayan Fuat Yıldırım, millete hizmet etmenin Hakk’a hizmet etme olduğu düsturuyla görev yapacağını söyledi.

DSC_0009 copy
Türk milletinin tarihin hiçbir döneminde böyle bir zilletin altında ezilmediğini ve hiçbir zaman böyle baskı altında kalmadığını vurgulayan Fuat Yıldırım, MHP İl Başkanlığı’nda İl Başkanı Arif Ekici ve partililerin katıldığı basın toplantıda adaylığını açıklayarak, “Bilindiği üzere Türkiye 7 Haziran 2015 tarihinde milletvekilliği genel seçimlerine gitmektedir. Ülkemizin geleceğini şekillendirecek olan bu seçimler öyle düşünüyorum ki Cumhuriyet tarihimizin en önemli seçimi olacaktır. Bu seçimlerde milletimiz kendi kaderini kendisi belirleyecek ve aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin geleceğini şekillendirecektir. Türk milletinin, bu seçimlere ülkenin gerçek meselesini bilerek gideceğine ve bu hassasiyetle hareket edeceğine inanıyorum” dedi.
Açıklamasında çiftçinin, köylünün, memurun, esnafın, emeklinin ve işsizin durumunun her geçen gün kötüye gittiğine dikkat çekerek, Türkiye’nin ekonomik, siyasi yönden geldiği durumu eleştiren ve Kırşehir için yapılabilecek hizmetlere değinen Fuat Yıldırım, “Kırşehir’imiz hızlı bir şekilde göç vermektedir. İşsizlik ve geçim sıkıntısı ve istihdam oluşturacak yatırım eksikliği en önemli meselelerdir. Her 4 gencimizden biri işsizdir. Etrafımızdaki iller özellikle iktidar tarafından desteklenerek hizmet alırken son 10 yılda Kırşehir maalesef cezalandırılır gibi hizmetlerden mahrum bırakılmış ve geriye gitmiştir. Meslek ve çalışma hayatımız itibariyle tarım ve hayvancılık konuları ile ilgili bilgi birikimi ve çalışmalarımız vardır. İnşallah bunları hayata geçirecek imkanları buluruz” dedi.
Fuat Yıldırım, “Devletimizin varlığı, milletimizin birliği ve beraberliği için huzurumuz, refahımız, mutluluğumuz ve geleceğimiz için Türkiye sevdalısı olan herkesin Türk milleti ortak paydasında buluşacaklarına, milli değerler etrafında kenetleneceklerine yürekten inanıyorum” ifadesini kullandı.YORUMLAR

Toplam 2 yorum bulunmaktadır.

Tuğçe Ç.

Canım dayım bu kadar güzel sözleri duyduğum için gurur duyuyorum bir kez daha seninle

22.02.2015, 10:28
Hatice ELBUĞA

Kendisini son günlerde araştırıp tanıma imkanına sahip oldum halka yakın kişilerin bizim derdiğimizi ve ağrımızı daha iyi anlayacağına inanıyorum. KIRŞEHİR için hayırlı olmasını isteyerek kendisine başarılar diliyorum.

26.03.2015, 10:46

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .