Flamingo Düğün Salonu Sözleşmesi imzalandı

Flamingo Düğün Salonu Sözleşmesi imzalandı

05.09.2019

Kırşehir’in en güzel düğün salonu Flamingo De Luxe adıyla hizmete girecek. Şehrimizde inşaatı Avukat Ali Eraslan tarafından yapılan ve bitmek üzere olan düğün salonu, yıllardır Kayseri’de ziyafet ve balo salonları olarak hizmet veren Flamingo ismi ile isim hakkı anlaşması imzaladı. İmza töreni Kayseri’de Flamingo De Luxe havuz başında, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri […]

Kırşehir’in en güzel düğün salonu Flamingo De Luxe adıyla hizmete girecek.
Şehrimizde inşaatı Avukat Ali Eraslan tarafından yapılan ve bitmek üzere olan düğün salonu, yıllardır Kayseri’de ziyafet ve balo salonları olarak hizmet veren Flamingo ismi ile isim hakkı anlaşması imzaladı.
İmza töreni Kayseri’de Flamingo De Luxe havuz başında, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri MÜSİAD Başkanı Mehmet Kütahneci, Flamingo De Luxe sahibi Mustafa Gözütok Kırşehir MÜSİAD Başkanı Hasan Eraslan ve avukat Ali Eraslan, aileler ve iki şehrin çok sayıda televizyon ve gazete temsilcileri katıldı.
Flamingo De Luxe sahibi Mustafa Tokgöz konuşmasında “Kayseri’deki tecrübemizi , hizmet ve kalite anlayışını yaptığımız bu isim hakkı franchising anlaşması ile Kırşehir’e taşıyacağız. İlk sözleşmemiz Ali Eraslan bey ile inşallah diğer iler ve Avrupa’daki düğün salonu sahipleri ile devam edecek” dedi.
Hasan Eraslan konuşmasında “Önce düğün salonunun isim hakkı mı olur mu diye karşı çıkmıştım ama gelip görüp hizmetlerine ve kalitesine şahit olunca bu işinde olacağına inandım. İki tarafa da hayırlı olsun. İnşallah iki taraf hayırlı kazançlar ve hizmetler yaparlar” dedi.
Daha sonra karşılıklı imzalar atılarak Flamingo De Luxe isim hakkı sözleşmesi kayıt altına alındı. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .