Fiyatlar düştü, kalite arttı!

Fiyatlar düştü, kalite arttı!

16.05.2016

Kırşehir’de Pazar fiyatları her geçen hafta daha da ucuzluyor. Geçtiğimiz haftalara göre fiyatların bayağı düştüğü Kırşehir pazaryerinde esnaflar da, bu düşüşten memnun. Patlıcan, biber, domates gibi sebze ürünlerinin kilosu 1,5 TL’den, patates 0,75 kuruş, salatalık, soğan 1 TL’den satılırken, meyve fiyatlarında da düşüşler oluyor. Kırşehir pazaryerinde satılan ürünlerin taze olduğu ve fiyat düşüşü ile kaliteli […]

pazar

Kırşehir’de Pazar fiyatları her geçen hafta daha da ucuzluyor.
Geçtiğimiz haftalara göre fiyatların bayağı düştüğü Kırşehir pazaryerinde esnaflar da, bu düşüşten memnun.
Patlıcan, biber, domates gibi sebze ürünlerinin kilosu 1,5 TL’den, patates 0,75 kuruş, salatalık, soğan 1 TL’den satılırken, meyve fiyatlarında da düşüşler oluyor.
Kırşehir pazaryerinde satılan ürünlerin taze olduğu ve fiyat düşüşü ile kaliteli meyve ve sebze tüketme imkanının Kırşehir halkına sunulduğu belirtilirken, çeşitlerin arttığı meyvelerde satışlar da çoğaldı.
Meyvelerin kilosunun 2,5 TL’ye kadar düştüğü ve daha da düşmesinin beklendiği belirtilirken, fiyatların hesaplı olması dolayısıyla vatandaşların da ilgisi oluyor.
Kırşehir pazaryerinde asma yaprağının da önümüzdeki haftalarda satışının başlayacağı belirtilirken, yaprak alımı için bugünlerin erken olduğu da hatırlatılıyor.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .