Firmalarda bayram yoğunluğu

Firmalarda bayram yoğunluğu

23.08.2017

10 günlük süre tatil fırsatı olarak çalışanları sevindirirken, tatil ve bayram ziyaretleri dolayısıyla yoğunluk ikiye katlandı…

KURBAN Bayramı dolayısıyla 10 günlük tatil, terminalde yoğunluğa neden olurken, yaz aylarındaki yoğunluk nedeniyle düzenlenen ek seferler ikiye katlandı.
Kurban Bayramı’nı büyüklerinin ve akrabalarının yanında geçirmek isteyenlerin yanı sıra 10 günlük süreyi tatil yaparak değerlendirmek isteyenler, otobüs biletlerinin tükenmesine neden olurken, terminallerde uzun kuyruklar oluştu.
Çoğu vatandaş bayram tatili için bilet bulma telaşına düşerken, şehrimizde otobüs firmalarında şimdiden yüzde 100 doluluk oranına ulaşıldı.
Şehrimizde uzun yıllardır verdiği hizmetle Kırşehir halkının memnuniyetini kazanan Şanal Kırşehir Seyahat, yüzde 100 doluluk oranına ulaştı.
Müşterilerine havayolu bileti satışlarıyla da kolaylık sağlayan ve daha kaliteli ve konforlu bir yolculuk için otobüslerini yenileyen Şanal Kırşehir Seyahat, şehrimizin tek yerli firması konumunu koruması dolayısıyla yoğunlukla tercih ediliyor.
Kırşehir’de birçok otobüs firmasının olmasının yanı sıra vatandaşların yerli firmaları tercih etmesi dolayısıyla hemşehrilerinin taleplerini karşılama noktasında duyarlı davranan Şanal Kırşehir Seyahat, Ankara, İstanbul, Antalya, Adana, Mersin, İzmir ve Konya biletlerinde talep yoğunluğu yaşıyor.
Ulusal boyutta hizmet veren Kırşehir’in yerli firmasını tercih eden hemşehrilerine teşekkür eden Şanal Kırşehir Seyahat Yetkilisi Yılmaz Şanal, “Bayram dolayısıyla otobüs seferlerimizde yüzde 100’lük bir doluluk oranımız var. Tatil 10 güne çıktığı için insanlarımız bu süreyi değerlendirmek istiyorlar. Memur kesimi tatil yapmak istiyorlar. Otobüs seferlerimizde doluluk oranı var. Ankara, İstanbul, Antalya, Adana, Mersin, İzmir ve Konya’ya yoğun bir talep var. Otobüslerimizi bayramdan 4-5 ay öncesine kadar hazır duruma getirdik. Otobüslerimizi 2+1 şeklinde düzenledik. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda ayrıntılı değişiklik yaptık. Koltuklarımızı düzenledik. Yolcularımıza daha iyi hizmet vermek için çabalıyoruz. Firma olarak gerek fiyat politikamız, gerekse otobüslerimizi konforlu hale getirerek Kırşehir halkına en kaliteli, en güvenli yolculuğu yaptırmak için yola çıktık. Biz yaklaşık 50 senedir Kırşehir halkının hizmetindeyiz. Kırşehir halkı da teveccüh gösteriyor. Kırşehir’e gelen firmalar her ne kadar fazla olsa da Kırşehir’in bir tane yerli firması var. Kırşehir’de kurulmuş ve ulusal boyutta hizmet veren firma Şanal Kırşehir Seyahat’tir. Tüm hemşehrilerimizi teşekkür ediyorum” dedi.
(HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .