Fırıncıların temsilcileri ile toplantı yapıldı

Fırıncıların temsilcileri ile toplantı yapıldı

13.03.2020

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası önderliğinde Kırşehir Ticaret İl Müdürlüğü, Kırşehir İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü ile birlikte fırıncılarla ile bir araya gelinerek sektörel sorunlar ele alındı. Toplantıda sektörde öne çıkan sorunlarla ile ilgili görüş önerileri alındı ve Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak ortaya çıkan sorunlarla ilgili lobicilik çalışması yapılmasına […]

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası önderliğinde Kırşehir Ticaret İl Müdürlüğü, Kırşehir İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü ile birlikte fırıncılarla ile bir araya gelinerek sektörel sorunlar ele alındı.
Toplantıda sektörde öne çıkan sorunlarla ile ilgili görüş önerileri alındı ve Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak ortaya çıkan sorunlarla ilgili lobicilik çalışması yapılmasına karar verildi.
Kırşehir’de 15 Temmuz 2019 tarihinden itibaren 200 gram ekmek 1,25 liradan satılan ekmeğin yaklaşık 1 aydır 1 lira ile 75 kuruş arasında satılırken, bir çok fırında kalitesiz, hijyen olmayan eksik gramajlı ekmek üretiminin devam ettiği, bu konuda yetkililerin gerekli denetimleri yapmadığı bildiriliyor.
Pek çok fırıncının ekmekte uyguladığı indirime büyük marketlerin de katıldığı ve oralarda ekmeğin 75 kuruş ile 1 mira arasında satıldığı görülüyor. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .