Filizgök ve Kaya ailelerinin mutlu günü

Filizgök ve Kaya ailelerinin mutlu günü

09.09.2019

Kırşehir Belediyesi’nde uzun yıllardır Gelir şefi olarak görev yapan, Kırşehirspor’un emektar eski futbolcularından Ömer Filizgök ile Münevver Filizgök’ün bankacı oğulları Emre ile İnfaz koruma memuru Turgay ve Kırşehir Televizyonu eski haber müdürlerinden Hülya Kaya’nın kızları Gözde Canan Pazar günü görkemli bir düğünle dünya evine girdiler. 8 Eylül Pazar günü Ardıçlar 1 Nolu Düğün Salonu’ndan 20.00-23.00 […]

Kırşehir Belediyesi’nde uzun yıllardır Gelir şefi olarak görev yapan, Kırşehirspor’un emektar eski futbolcularından Ömer Filizgök ile Münevver Filizgök’ün bankacı oğulları Emre ile İnfaz koruma memuru Turgay ve Kırşehir Televizyonu eski haber müdürlerinden Hülya Kaya’nın kızları Gözde Canan Pazar günü görkemli bir düğünle dünya evine girdiler.
8 Eylül Pazar günü Ardıçlar 1 Nolu Düğün Salonu’ndan 20.00-23.00 saatleri arasında gerçekleşen düğün törenine Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Asaf Kayaoğlu ve Belediye çalışanları başta olmak üzere yüzlerce seçkin davetli topluluğu katıldı.
Gözde Canan-Emre Filizgök çiftinin nikâhlarını kıyan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu kıyarken, çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi.
“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak Gözde Canan-Emre Filizgök çiftine ömür boyu mutluluklar dilerken, Kaya ve Filizgök ailelerini tebrik ederiz. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .