FETÖ’den aranan zanlı parkta yakalandı

FETÖ’den aranan zanlı parkta yakalandı

24.07.2017

Kırşehir’de, “Türkiye Huzurlu Parklar” uygulaması kapsamında Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) zanlısı olarak aranan bir kişi gözaltına alındı. Edinilen bilgiye göre, Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Dairesi Başkanlığı koordinesinde, 81 ilde 7 bin 968 personelin katılımıyla 4 bin 381 parkta “Türkiye Huzurlu Parklar” uygulaması başlatıldı. Uygulama kapsamında Kırşehir merkezi ve ilçelerindeki parklarda da uygulama yapıldı. Kent merkezinde […]

Kırşehir’de, “Türkiye Huzurlu Parklar” uygulaması kapsamında Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) zanlısı olarak aranan bir kişi gözaltına alındı.
Edinilen bilgiye göre, Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Dairesi Başkanlığı koordinesinde, 81 ilde 7 bin 968 personelin katılımıyla 4 bin 381 parkta “Türkiye Huzurlu Parklar” uygulaması başlatıldı.
Uygulama kapsamında Kırşehir merkezi ve ilçelerindeki parklarda da uygulama yapıldı.
Kent merkezinde 10 ekip ve 50 personelle gerçekleştirilen uygulamada, 98 park ve bahçede 422 kişi ve 23 araç sorgulandı.
Ahi Evran Mahallesi’ndeki bir parkta oturan A.G.’nin hareketlerinden şüphelenen polis ekipleri, Genel Bilgi Toplama (GBT) sorgulamasını gerçekleştirdi. Sorguda A.G.’nin hakkında FETÖ üyeliği suçlamasıyla yakalama kararı olduğunu belirleyen ekipler, zanlıyı gözaltına aldı.
A.G., sorgulanmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğüne götürüldü.
KIRŞEHİR (AA)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .