Fen Lisesi’nden Bilim Fuarı

Fen Lisesi’nden Bilim Fuarı

11.05.2018

Prof. Dr. İlhan Kılıçözlü Fen Lisesi’nde, Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK’ın destekleriyle “Bilim Fuarı” düzenlendi. Okul bahçesinde düzenlenen fuarın açılış programına Vali Vekili Adnan Kayık, Belediye Başkan Yardımcısı Emre Şahinci, İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz, daire müdürleri, okul yönetimi, öğretmenler ile öğrenciler yer aldı. Okul Müdiresi Nazlıhan Altaş’ın yaptığı açılış konuşmasının ardından Vali Vekilimiz […]


Prof. Dr. İlhan Kılıçözlü Fen Lisesi’nde, Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK’ın destekleriyle “Bilim Fuarı” düzenlendi.
Okul bahçesinde düzenlenen fuarın açılış programına Vali Vekili Adnan Kayık, Belediye Başkan Yardımcısı Emre Şahinci, İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz, daire müdürleri, okul yönetimi, öğretmenler ile öğrenciler yer aldı.
Okul Müdiresi Nazlıhan Altaş’ın yaptığı açılış konuşmasının ardından Vali Vekilimiz Sayın Adnan Kayık ve beraberindekiler tarafından fuarın açılışı gerçekleştirildi ve fuar alanı gezilerek öğrencilerin hazırladıkları projeler tek tek incelendi.
Vali Vekili Adnan Kayık, öğrencilerin öğretmenleri ile birlikte hazırladıkları fuardaki bilimsel çalışmalardan dolayı emeği geçenlere teşekkür ederek bilimsel fuarların öğrencilerin ufkunu genişlettiğini söyledi.
Program, Vali Vekili Adnan Kayık ve diğer protokolün fuar alanını gezerek öğrencilerin çalışmaları hakkında bilgiler almaları ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .