“Fatih Projesi” kapsamında öğrencilere tablet bilgisayar dağıtıldı

“Fatih Projesi” kapsamında öğrencilere tablet bilgisayar dağıtıldı

23.05.2015

Ülkemiz genelinde uygulanan Fatih Projesi kapsamında, tüm illerde olduğu gibi Kırşehir’de de 170 öğrenciye tablet bilgisayar dağıtıldı. Kırşehir Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi’nde düzenlenen tablet bilgisayar dağıtım törenine Vali Yardımcı Özkan Demirel, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Çelik ve Muhamet Karakaya, okul idarecileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı. İl […]

fatip projesi tablek (6) copy

Ülkemiz genelinde uygulanan Fatih Projesi kapsamında, tüm illerde olduğu gibi Kırşehir’de de 170 öğrenciye tablet bilgisayar dağıtıldı.

Kırşehir Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi’nde düzenlenen tablet bilgisayar dağıtım törenine Vali Yardımcı Özkan Demirel, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Çelik ve Muhamet Karakaya, okul idarecileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı’nın açılı konuşması ile başlayan tören daha sonra öğrencilere tabletlerin dağıtılması ile devam etti.
Vali Özkan Demirel ve beraberindeki heyet öğretmenler odasına geçerek öğretmenlerle kısa bir süre sohbet ettiler.
Öğretmenlerle gerçekleşen sohbetin ardından, ders işleyen 9/A sınıfını ziyaret eden Vali Yardımcısı Özkan Demirel, Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı ve beraberindeki heyet öğrencilerle tanışıp sohbet ettiler.
Sınıfta bulunan etkileşimli tahta hakkında bilgi alan Demirel, Fatih Projesi hakkında öğrencilere sorular sorarak kısa bir süre sınıfta ders işledi ve tören sona erdi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .