“EZBERBOZAN PLATFORMU” GERÇEKLEŞTİRİLDİ

“EZBERBOZAN PLATFORMU” GERÇEKLEŞTİRİLDİ

13.12.2019

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Stratejik Planı “2.10. Güçlü Lobicilik Faaliyetleri ile Şehre Kazan-Kazan Yaklaşımını Geliştirmek 2.10.1. Şehrin Kamu ve Özel Sektörden İleri Gelenleri ile “”Ezberbozan Platformu”” Oluşturulması ve Çalışmaların Gerçekleştirilmesi” maddesi kapsamında; Moderatörlüğünü Yönetim Sistemleri Uzmanı Banu Yüksel’in yaptığı odamız ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Ezberbozan Platformu” ilimizde yapılan ve devam eden anketler sonucunda öne […]

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Stratejik Planı “2.10. Güçlü Lobicilik Faaliyetleri ile Şehre Kazan-Kazan Yaklaşımını Geliştirmek 2.10.1. Şehrin Kamu ve Özel Sektörden İleri Gelenleri ile “”Ezberbozan Platformu”” Oluşturulması ve Çalışmaların Gerçekleştirilmesi” maddesi kapsamında; Moderatörlüğünü Yönetim Sistemleri Uzmanı Banu Yüksel’in yaptığı odamız ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Ezberbozan Platformu” ilimizde yapılan ve devam eden anketler sonucunda öne çıkan işsizlik, trafik, trafik ışıkları ve mülteci sorunu olarak görüldü.
Kırşehir’in ortak sorunlarının ve çözüm önerilerinin konuşulduğu toplantıya; Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Eşref Aşık, Mustafa Bulut, Meclis Üyeleri Nuri Bahçeci, Ali Atik ve Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz, İŞKUR Şube Müdürü Fatih Menekşe, SGK Müdürü Hacı Mehmet Akdeniz, Sanayi ve Teknoloji Müdürü Süleyman Aslan, Çemaş Döküm Sanayi Genel Müdürü Kaan Özkan, KOSGEB Müdürü Muzaffer Demirci, Sağlık İl Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanı Mehmet Yetiş, OSB Müdürü Ömer Türkmenoğlu, Ticaret İl Müdürü Mahmut Dalgalı, Kırşehir TSO Genel Sekreteri Pınar Demir ve Kırşehir TSO personeli katıldı.
Katılımcılara teşekkür ederek konuşmasına başlayan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, “İlimizi ve halkını yakından ilgilendiren sorunları tespit ederek çözümü noktasında öneriler geliştirmek üzere amaçladığımız bu toplantıyı faydalı ve gerekli buluyoruz. İlimiz sorunlarını çözüm arayarak, sonuçları ilgili mercilere sunacak ve takipçisi olacağız. Ortaya koyduğumuz bu birlikteliğin ve istişare kültürünün yaygınlaşmasını temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Bugün yapılan toplantının bir değerlendirme ve tespit toplantısı olduğunu vurgulayan Başkan Mustafa Yılmaz “Düzenli olarak gerçekleştirme kararı aldığımız birliktelik toplantılarını verimli ve çözüm odaklı olarak sürdüreceğiz.” dedi.
Katılımcılar ilimiz sorunlarını ortak bir zeminde çoğulcu bir yaklaşımla değerlendirmenin ve birlikte üretilecek çözüm önerilerinin önemine vurgu yaparak, Kırşehir TSO Yönetimine teşekkür ettiler.
Ardından bir sonraki toplantı tarihinin ve gündem maddelerinin belirlenmesiyle birlikte toplantı sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .