Evranspor’dan Başkan Bahçeci’ye teşekkür ziyareti

Evranspor’dan Başkan Bahçeci’ye teşekkür ziyareti

08.07.2017

KIRŞEHİR 1.Amatör küme futbol Ligi takımlarından Evranspor’un alt yapısı geçtiğimiz ay içerisinde Remchild Uluslar arası futbol turnuvasında 3.olarak dönen sarı-siyahlı yöneticiler, antrenör ve futbolcular Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye teşekkür ziyaretinde bulundular. 7 Temmuz Cuma günü Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye yapılan ziyarette Evranspor Başkan yardımcısı Yasin Ata, Antrenör Özkan Atik, Ozan Efe, Kırşehir Futbol […]

KIRŞEHİR 1.Amatör küme futbol Ligi takımlarından Evranspor’un alt yapısı geçtiğimiz ay içerisinde Remchild Uluslar arası futbol turnuvasında 3.olarak dönen sarı-siyahlı yöneticiler, antrenör ve futbolcular Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye teşekkür ziyaretinde bulundular.
7 Temmuz Cuma günü Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye yapılan ziyarette Evranspor Başkan yardımcısı Yasin Ata, Antrenör Özkan Atik, Ozan Efe, Kırşehir Futbol İl Temsilcisi Halit Kılıç ve Evransporlu futbolcular katıldı.
Ziyarette Evranspor kafilesi ilimizde spora verdiği destekten dolayı Başkan Bahçeci’ye teşekkür ederek, yaşadıkları başarılarla kendilerine güvenenleri mahcup etmediklerini bir kez daha gösterdiler.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ise, “Kırşehir’imizin güzide takımlarından olan Evranspor’un a takım başta olmak üzere alt yapıdaki başarılarını yakından takip ediyorum. Evranspor yöneticileri ilimizde sosyal sorumluluk görevini yerine getiriyorlar. Bu doğrultuda tüm amatör kulüplerimize Belediye olarak her zaman destek veriyoruz. Evranspor’un Almanya’da almış olduğu bu başarılardan dolayı futbolcuları, antrenörleri ve yöneticileri tebrik ediyorum. Evranspor’un almış olduğu bu başarılar bizleri de mutlu ediyor” dedi.
Ziyarette Evransporlu futbolcular Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye bir buket gül hediye ederek, kazandıkları kupaları da başkan Bahçeci’ye getirdi.
(Haber: Salih GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .