EVRANSPOR, ALMANYA’DA TURNUVAYA KATILACAK

EVRANSPOR, ALMANYA’DA TURNUVAYA KATILACAK

12.05.2016

KIRŞEHİR 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde şampiyon olan ve alt yapıya önem vererek diğer kulüplere örnek olan Evranspor’un 14-15 yaş grubu futbolcuları, 13-16 Mayıs tarihleri arasında Almanya’nın kentlerinden olan Remisheid’de düzenlenecek olan turnuvaya katılacak. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin destekleriyle Kırşehir Evranspor kulübümüz 14-15 yaş grubu futbolcuları, 13-16 Mayıs tarihleri arasında Almanya’ya gidecek. Evranspor Başkan Yardımcısı […]

KIRŞEHİR 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde şampiyon olan ve alt yapıya önem vererek diğer kulüplere örnek olan Evranspor’un 14-15 yaş grubu futbolcuları, 13-16 Mayıs tarihleri arasında Almanya’nın kentlerinden olan Remisheid’de düzenlenecek olan turnuvaya katılacak.
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin destekleriyle Kırşehir Evranspor kulübümüz 14-15 yaş grubu futbolcuları, 13-16 Mayıs tarihleri arasında Almanya’ya gidecek. Evranspor Başkan Yardımcısı Yasin Ata ve Türkiye Futbol Federasyonu Kırşehir Temsilcisi Halit Kılıç, Almanya da yapılacak olan turnuvaya katılacak.
Evranspor Başkanı Alpaslan Demirbaş, “Desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Yaşar Bahçeci’ye şahsım, kulübümüz ve futbolcularımızın aileleri adına teşekkür ediyoruz. Almanya da yapılacak turnuvaya İngiltere, Portekiz, Belçika, Almanya’da Yaşayan Şirin Kırşehirliler, Hollanda gibi birçok ülkeden 100 takım katılacak.Turnuvaya katılacak futbolcularımızın ve ailelerinin gözlerindeki mutluluğa vesile olan ve destekleriyle bizi yüreklendiren Kırşehir’in mimarı Belediye Başkanımız Yaşar Bahçeci’ye yürekten teşekkür ederim” dedi.
(Haber-Fotoğraf: Spor Servisi)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .