Esnafın beklediği kredi ödenecek

Esnafın beklediği kredi ödenecek

19.01.2015

Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nden kredi alacak olan ve 40 gündür bekleyen esnafa ödeme müjdesi… KIRŞEHİR Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ne müracaat eden esnaflara kredilerinin ödeneceği müjdesini verdi. Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ne kredi müracaatında bulunan ve 40 gündür bekleyen esnaflara ödeme bu hafta içinde yapılacak. Kırşehir Esnaf ve Sanatkarları […]

Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nden kredi alacak olan ve 40 gündür bekleyen esnafa ödeme müjdesi…

KIRŞEHİR Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ne müracaat eden esnaflara kredilerinin ödeneceği müjdesini verdi.

Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ne kredi müracaatında bulunan ve 40 gündür bekleyen esnaflara ödeme bu hafta içinde yapılacak.
Kırşehir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, 40 gündür bekleyen esnafın paralarını alabileceğini açıkladı.
Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, “Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin kredileri 40 gündür ödenmiyordu. Müracaatlar vardı, ama paramız yoktu. 40 gündür beklemede olan esnafa müjdeyi veriyorum. İstediğimiz kadar para sözünü aldık. Paramız var. Müracaat edip de parasını alamayan esnafımıza sırasıyla bir hafta içinde bütün paralarını ödeyeceğiz” dedi.



YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .